message_die() was called multiple times. This isn't ...

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
Ivor
Berichten: 3
Lid geworden op: 21 apr 2003, 09:57

message_die() was called multiple times. This isn't ...

Bericht door Ivor » 21 apr 2003, 10:01

Ik heb de volledige installatie kunnen doen, krijg de eerste pagina waar ik alle gegevens moet ingeven maar het moment dat ik op Start Install druk krijg ik de melding:
dat de config.php niet kan worden aangepast en dan moet ik die manueel copiëren, dat doe ik dan en ik ga dan terug naar het forum om volgende foutmelding te krijgen.

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

De database is wel degelijk aangemaakt.

Alvast bedankt voor de hulp

Ivor

Gebruikersavatar
FlorisD
Berichten: 1595
Lid geworden op: 12 nov 2002, 21:06
Locatie: Vijfhuizen
Contacteer:

Bericht door FlorisD » 21 apr 2003, 10:07

Waarschijnlijk zijn er een paar bestanden in de verkeerde mode geupload. Doe dit eens opnieuw, met uitzondering van config.php. Deze laatste moet je laten staan. De rest moet je opnieuw uploaden (denk aan de modus!).
MessageBoard.nl, gratis phpBB forum hosting

Ivor
Berichten: 3
Lid geworden op: 21 apr 2003, 09:57

Bericht door Ivor » 21 apr 2003, 10:14

Hartelijk bedankt, stupid stupid stupid van me.

Gesloten