Stemmen na save weer op "Reg" i.p.v. "All&quo

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
zoekzoek
Berichten: 2
Lid geworden op: 12 apr 2004, 07:20
Contacteer:

Stemmen na save weer op "Reg" i.p.v. "All&quo

Bericht door zoekzoek » 12 apr 2004, 07:28

Ik wil graag op mijn forums een forum (polls) openbaar maken, dus dat je zonder geregistreerd te zijn mag stemmen. Als ik naar permissies ga, het forum selecteer en op Advanced klik, heb ik de mogelijkheid om "Stemmen" op "All" te zetten (staat default op "Reg").
Als ik dit doe en ik klik op OK, dan wijzigt die setting echter weer consequent naar "Reg". Dus of de save lukt niet, of ik probeer als Admin iets te doen wat blijkbaar toch niet mag.
Iemand suggesties?

Gebruikersavatar
Luuk
Berichten: 7311
Lid geworden op: 22 okt 2003, 10:07
Locatie: Delft

Bericht door Luuk » 12 apr 2004, 07:41

dit is met een mod weg te halen, zo kun je de permissie dus wel op 'ALL' zetten: http://www.phpbbhacks.com/viewhack.php?id=553
Afbeelding

zoekzoek
Berichten: 2
Lid geworden op: 12 apr 2004, 07:20
Contacteer:

Dank

Bericht door zoekzoek » 12 apr 2004, 08:28

Bedankt, ik ga er mee aan de slag.

Gesloten