[Req] niet zien wie er post

Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD? Bekijk ons archief. Support wordt helaas niet meer verleend.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
silvirio
Berichten: 150
Lid geworden op: 03 feb 2003, 20:41

[Req] niet zien wie er post

Bericht door silvirio » 05 jun 2003, 12:51

is het mogelijk dat als een forum alleen beschikbaar is voor moderators en administratoren dat je dan niet kan zien wie er gepost heeft.

als je in de index gaat veranderen dan kun je bij alle forums het niet meer zien.

Is deze er of moet deze gemaakt worden

Alvast bedankt

Gebruikersavatar
mosymuis
Berichten: 6940
Lid geworden op: 05 feb 2003, 14:00
Locatie: Amsterdam
Contacteer:

Bericht door mosymuis » 05 jun 2003, 14:23

Je bedoelt dat normale leden het admin forum wel zien maar dat ze er niet in kunnen komen? Dan heb je vermoedelijk met groepen gewerkt, door de forum permissies op PRIVATE te zetten en in de mod groep toegang te geven tot het Privé forum. Als je die forum permissies nu simpelweg op MOD of ADMIN zet, en de mod-groep moderator maakt tot het Prive forum zal het voor normale leden verborgen zijn.

Of nog simpeler :P, simpelweg "Bekijk" in de forum permissies (Advanced Mode) ook op PRIVATE zetten. Dan zal je forum ook verborgen zijn en ziet men de laatste antwoorden dus ook niet.

silvirio
Berichten: 150
Lid geworden op: 03 feb 2003, 20:41

Bericht door silvirio » 05 jun 2003, 17:44

nee dit bedoel ik niet.

he gaat puur om het zien niet erin komen. Ik wil graag de de gebruikers wel kunnen zien dat we een apart forum ervoor hebben, maar niet kunnen zien wie er post

Gebruikersavatar
mosymuis
Berichten: 6940
Lid geworden op: 05 feb 2003, 14:00
Locatie: Amsterdam
Contacteer:

Bericht door mosymuis » 05 jun 2003, 19:11

silvirio schreef:Ik wil graag de de gebruikers wel kunnen zien dat we een apart forum ervoor hebben
Ah, dan werkt mijn manier idd niet. :roll: Ben benieuwd of het mogelijk is :)

Gesloten