Super business plan - partner gezocht

Plaats hier een onderwerp als je op zoek bent naar iemand die iets voor je kan betekenen, bijv. om een forum of extensie te installeren, een logo te ontwerpen of iets anders.
Forumregels
• Je moet minimaal 5 berichten hebben, probeer eerst een support te vragen.
• Geef zo duidelijk mogelijk aan wat je gedaan wilt krijgen en wat er tegenover staat.
Géén chat en géén support.


Gebruik bij voorkeur de onderstaande template:

Opdracht: Een logo voor mijn forum ontwerpen.
Beloning/wederdienst: € 30,-
Neem contact op via: PB, e-mail

Verschaf iemand geen servertoegang tenzij het niet anders kan. Maak altijd eerst een volledige backup en verander de inloggevens na afloop. Eigen risico.
cuppy
Berichten: 1
Lid geworden op: 29 mar 2009, 12:53

Super business plan - partner gezocht

Bericht door cuppy » 29 mar 2009, 12:56

Hallo iedereen,

Alvorens mijn vraag toe te lichten, vertel ik kort iets over mezelf. Ik woon in de stad der steden, Gent dus ;-) en verdien mijn kost als project manager voor een internationaal bedrijf. In mijn vrije tijd ben ik graag creatief bezig en hou ik ervan om iets nieuws op te starten. Sommige van die projecten zijn reeds gecommercialiseerd, en dit is exact wat ik opnieuw wil doen!

Ik heb namelijk een nieuw business idee gebaseerd op community e-commerce, een beetje zoals eBay maar gefocust op een specifieke productgroep en verrijkt met gerelateerde functionaliteiten (ik heb reeds een productgroep voor ogen, ik stel voor daar dieper op in te gaan wanneer je echt geïnteresseerd zou zijn). Deze functionaliteiten zullen helpen bezoekers naar de website te leiden en onrechtstreeks zorgen voor een hoge Google ranking. Research op een aantal algemene e-commerce sites toont aan dat hier zeker een markt voor is, zowel qua aanbod als qua vraag. De welgekende platformen ondersteunen echter enkel algemene functionaliteiten en product informatie, het zijn geen echte communities rond een specifieke doelgroep. Het is nochtans nét deze community die voor de meerwaarde zal zorgen!

Ik zoek dus naar een geïnteresseerde en gemotiveerde e-commerce ontwikkelkaar die samen met mij een succes van dit project wilt maken. In grote lijnen bedenken we samen de verdere functionaliteiten en lay-out (zoals je ziet heb ik deze reeds vrij goed in beeld, maar alle verbetervoorstellen zijn welkom!), ben jij verantwoordelijk voor de ontwikkeling en ik voor de marketing, communicatie en juridische aspecten. Uiteraard doen we dit niet zomaar, het is de bedoeling alle inkomsten 50/50 te verdelen.

Groeten,
Tim

Plaats reactie