- Adres van je forum: http://www.sjbzeeland.nl/forum/index.php
Event. modificaties op je forum:
Wanneer ontstond het probleem?Gisteren
phpBB versie: 3.0.0
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?Nee
Wat is het probleem?
Ik ben bezig om voor onze Stichting een forum op te zetten. Een website hebben we al, maar een forum is ook wenselijk. Via het admin-board bij onze provider kunnen we een forum instaleren door 1 druk op de knop. Lekker makkelijk. Voor alle duidelijkheid, het gaat daarbij om phpBB 3.0.0. Na dat gedaan te hebben verscheen er netjes een forum op onze website en ik heb een aantal dingen getest (topics aanmaken e.d.) en dat werkte goed.
Echter, na het instaleren is het zo dat dat forum Engelstalig is en we willen graag een Nederlandstalig forum. Nu kan ik op http://www.phpbb.nl een nederlandse versie downloaden. Dat heb ik ook gedaan, het zipbestand uitgepakt op mijn harde schijf, en alles via ftp naar onze website geladen naar de directory waar het engelstalig forum stond. Ik heb dus alles overschreven. Toen dat klaar was wou ik weer naar het forum gaan maar lukte dat niet. Ik kreeg een 404-melding. Als ik het adres intypte; http://www.sjbzeeland.nl/forum/leden/index.php kreeg ik dus een foutmelding en kwam er in de adresbalk te staan: http://www.sjbzeeland.nl/forum/leden/instal/index.php en dat hij deze pagina dus niet kon vinden.
Op dit moment heb ik alles weer verwijderd en zal ik het forum (het engelstalige dus) opnieuw via onze provider moeten instaleren. Maar daarna wil ik er dus een nederlandstalig forum van maken.
Iemand die me kan vertellen wat ik verkeerd heb gedaan?
..