Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
-
PAB
- Berichten: 7
- Lid geworden op: 19 apr 2008, 11:38
-
Contacteer:
Bericht
door PAB » 29 apr 2008, 11:38
- Adres van je forum: http://www.pokeralsbijbaan.nl/forums
Event. modificaties op je forum:photoavatar
Wanneer ontstond het probleem?
phpBB versie: 3.0.1
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?
Wat is het probleem?
Ok ik wil overstappen op phpbb en nu had ik op mijn vorige forum de smileys zo ingesteld dat wanneer je een code van een hand rechtstreeks uit je database kopieerde hij ook de suits van de kaarten liet zien. :club: werd een plaatje van een klaver :spade: schoppen etc..
Nu werkt het wel als ik :spade: intyp, maar niet als ik J:spade:t:club: intyp (het formaat dat eruitkomt). Iemand enig idee hoe ik dit op kan lossen? (behalve voor elke kaart een smiley maken, dan betwijfel ik trouwens nog steeds of het werkt, want de twee kaarten zitten ook aan elkaar)
Voorbeeldje:
http://www.pokeralsbijbaan.nl/forums/vi ... hp?f=8&t=2
..
-
Jim
- Berichten: 3900
- Lid geworden op: 21 feb 2007, 14:53
- Locatie: Groningen
-
Contacteer:
Bericht
door Jim » 29 apr 2008, 11:46
Tussen de smilies codes en andere tekens moet altijd een spatie zitten.

-
PAB
- Berichten: 7
- Lid geworden op: 19 apr 2008, 11:38
-
Contacteer:
Bericht
door PAB » 29 apr 2008, 12:02
Maar er is dus geen workaround hiervoor? De output van die database programma's output het namelijk altijd zonder spaties. ik weet dat vbulletin spaties ook niet meeneemt.
Ik akn natuurlijk niet aan mijn bezoekers meegeven dat ze elke keer spaties overal tussen moeten gaan zetten

.