- Adres van je forum: http://www.dutchfs.com
Event. modificaties op je forum:Geen
Wanneer ontstond het probleem?Werd gisteren geconstateerd
phpBB versie: 3.0.0
Heb je onlangs iets verandert aan je forum?Nee
Wat is het probleem?
Ook een tweede poging, met een ander emailadres, mislukte. En een derde, met het emailadres van zijn vrouw.

Behulpzaam als ik ben, heb ik toen een nieuwe gebruiker aangemaakt en gepoogd een van zijn drie adressen te gebruiken. In alle drie de gevallen mislukte dat, omdat 'het emailadres reeds in gebruik was'.
Maar gegevens over de gebruiker, zoekende bij de emailadressen, of via andere wegen, leverde niks op. Hij bestaat gewoon niet.
Het emailadres is een gewoon tiscali.nl adres, vaker gebruikt op ons forum.
Door de gebruiker nu aan te maken met een emailadres van mijzelf en dat later aan te passen naar een fake-adres is het toch gelukt, alleen blijft het forum beweren dat zijn drie adressen in gebruik zijn, als ik later toch probeer een van zijn eigen adressen te gebruiken.
Is er een optie om dat ergens te resetten? Zodat deze gebruiker gewoon zijn eigen adres weer kan krijgen?
Theo