Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels
Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
-
jopo
- Berichten: 22
- Lid geworden op: 31 jul 2006, 23:19
- Locatie: Tilburg
Bericht
door jopo » 22 okt 2006, 22:38
Support Template
- Wat is het probleem?
Wanneer ontstond het probleem?
Adres van je forum: http://
Modifications op je forum:
Huidige stijl:
phpBB versie:
Waar is je forum gehost:
Heb je onlangs iets verandert aan je forum?
Overige opmerkingen:
Gewoon een vraag. Is het mogelijk om het aantal PB te beperken? Kun je per persoon bijvoorbeeld een limiet instellen of iets dergelijks?
E.e.a. om het data verkeer te beperken.
-
Gismo1
- Berichten: 56
- Lid geworden op: 26 feb 2005, 19:57
- Locatie: Gent - Belgie
-
Contacteer:
Bericht
door Gismo1 » 23 okt 2006, 01:17
Hallo jopo,
Of je per persoon een limiet kunt instellen weet ik niet. Maar je kunt wel instellen hoeveel PB's er kunnen worden verzonden.
Als je naar het ACP gaat en je kiest 'Configuratie' heb je daar een onderdeel 'Privé Berichten'. Daar heb je drie onderdelen:
Max posts in Inbox
Max posts in Sentbox
Max posts in Savebox
waar je dan respectievelijk het aantal PB's kan instellen. Deze instelling is dan voor iedereen geldig.
Groeten,
Peter
-
jopo
- Berichten: 22
- Lid geworden op: 31 jul 2006, 23:19
- Locatie: Tilburg
Bericht
door jopo » 23 okt 2006, 23:06
Dat is bekend. Nadeel is dat jezelf de boxen kunt leegmaken en dan weer vrolijk opnieuw kunt beginnen. Ik zou graag willen weten of het mogelijk is om per week of maand een maximum in te kunnen stellen.
i.i.g. bedankt voor het meedenken.
Groetjes
-
Bee
- Berichten: 13403
- Lid geworden op: 29 aug 2004, 10:30
Bericht
door Bee » 24 okt 2006, 08:05
Zover ik weet is dat geen MOD voor te vinden. Nu is de pbfunctie meestal niet de grootste bandbreedte verbruiker, ik denk dat je dat eerder terugvind in een eventuele shoutbox, en anders viewtopic.php of viewforum.php.
... Maar ik modereer (nog) niet.
-
jopo
- Berichten: 22
- Lid geworden op: 31 jul 2006, 23:19
- Locatie: Tilburg
Bericht
door jopo » 24 okt 2006, 23:07
Bee schreef:Zover ik weet is dat geen MOD voor te vinden. Nu is de pbfunctie meestal niet de grootste bandbreedte verbruiker, ik denk dat je dat eerder terugvind in een eventuele shoutbox, en anders viewtopic.php of viewforum.php.
We praten hier over duizend per dag. Heen en weer tussen enkele forumleden. PB functie is nu uitgezet en "traffic" is beduidend gezakt.
Maar ja, de goeden moeten onder de slechte lijden, vandaar mijn vraag.