instaleren niet mogelijk

Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD? Bekijk ons archief. Support wordt helaas niet meer verleend.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
deborah
Berichten: 74
Lid geworden op: 27 okt 2003, 19:48

instaleren niet mogelijk

Bericht door deborah » 01 sep 2006, 15:33

Ik kan mn forum niet instaleren..

vanderweek had ik hem probleemloos kunnen instaleren, maar na het instellen van een paar mods kon ik mn admin panel niet in.. er was n wit beeld..
dus had ik alles eraf gehaald, de persoon van wie k forum ruimte heb gekregen had de database leeg gegooid, en als ik mn forum wil instaleren staat er dat die tabel (wat aangemaakt word tijdens de instalatie) al bestaat..

en voor dat dat berichtje kwam moest k config.php downloaden omdat ie niet in t pakket zat..

maar hoe is dit mogelijk? zelfs een nieuwe database aanmaken helpt niet :S dat zegt ie ook dat de tabellen al bestaan.. :S
BB

Gebruikersavatar
Luuk
Berichten: 7311
Lid geworden op: 22 okt 2003, 10:07
Locatie: Delft

Bericht door Luuk » 01 sep 2006, 15:46

Gooi eerst config.php eens weg en upload een nieuwe (die leeg is!). Dan zou je moeten kunnen installeren.
Misschien is bij het legen alleen echt de database geleegt => alleen de rijen/inhoud weggehaalt. De tabellen bestaan dan nog. Je moet dus alle tabellen verwijderen.
Afbeelding

DEB^orah
Berichten: 1
Lid geworden op: 01 sep 2006, 21:17

Bericht door DEB^orah » 01 sep 2006, 21:20

waar kan ik die lege config dan vandaan halen?
in t forum pakket zit t namelijk niet..:P
..

TWEagle
Berichten: 782
Lid geworden op: 18 nov 2005, 19:45
Locatie: Peer
Contacteer:

Bericht door TWEagle » 01 sep 2006, 21:29

hier uit de zip op de homepage van phpbb.nl

Gesloten