Fout adres?

Hulp nodig bij je installatie of kom je ergens niet uit? Probeer phpBB3! Problemen lossen we samen met je op.
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Forumregels
phpBB 3.0 is End of support per 1 januari 2017. Dit forum is hier enkel ter archief. Het wordt aangeraden te upgraden naar phpBB 3.2
Gesloten
carlo123
Berichten: 1
Lid geworden op: 04 aug 2008, 15:11

Fout adres?

Bericht door carlo123 » 04 aug 2008, 15:28

..
ik heb alles geupload php 3.02 naar de server met flashfxp ,ook heb ik ge-cmod zoals stond aangegeven maar dan houdt het op dan krijg ik in beeld als ik de forumpagina wil aanroepen. De URL http://home.kpnplanet.nl/~bakkerkl@kpnp ... nstall.php is niet gevonden op de webserver.
Controleer of het pad in de URL juist is.

Wellicht doe ik het fout ,daar twijfel ik zelfs niet aan .Dit is voor mij de eerste keer dat ik iets met php wil proberen.Mocht het een domme vraag zijn of te ingewikkeld om uit te leggen dan moet u mij maar snel vergeten.

Met vriendelijke groeten,
Carlo Bakker
Aan je bericht heb ik een betere topic titel toegekend. Hiermee wordt het voor andere gebruikers duidelijker wat je wil vragen.
- Bee

Gebruikersavatar
marian0810
Berichten: 1974
Lid geworden op: 09 apr 2007, 10:24
Locatie: Hoofddorp
Contacteer:

Re: wordt ik te oud of doe ik wat fout ?

Bericht door marian0810 » 04 aug 2008, 15:32

Volgens mij kun je geen forum installeren op de homepage-ruimte van je provider, omdat je daar niet de beschikking hebt over een database of phpMyadmin. Je zult eerst een eigen host moeten zoeken.

Gesloten