Ik moet en tabel gaan aanmaken, maar weet niet precies hoe of wat, ik heb wel een idee, mijn idee zal ik hieronder neerzetten (over hoe het moet) maar 1 deel weet ik niet, en ik weet niet of het idee wat ik ga doen ook goed is, dus ik vraag het liever eerst.
Dit is de voor de SQL
CREATE TABLE phpbb_announcement_centre (
announcement_show tinyint (1) NOT NULL,
announcement_enable_guests tinyint (1) NOT NULL,
announcement_show_birthdays tinyint (1) NOT NULL,
announcement_birthday_avatar tinyint (1) NOT NULL,
announcement_draft text NOT NULL,
announcement_text text NOT NULL,
announcement_text_guests text NOT NULL,
announcement_title varchar(255) NOT NULL default '',
announcement_title_guests varchar(255) NOT NULL default '',
announcement_show_group varchar(255) NOT NULL default '')
CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_bin;
INSERT INTO phpbb_announcement_centre (announcement_show, announcement_enable_guests, announcement_show_birthdays, announcement_birthday_avatar, announcement_title, announcement_text, announcement_draft, announcement_title_guests, announcement_text_guests, announcement_show_group) VALUES ('0', '1', '0', '0', 'Site Announcements', 'Site Announcements can be seen here!!



INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('announcement_show_index', '0');
INSERT INTO phpbb_config (config_name, config_value) VALUES ('announcement_enable', '1');
Het rode gedeelte snap ik dus NIET!
Ik denk dat ik een tabel moet maken phpbb_announcement_centre die dan LINKs in die rij komt te staan, en die info die eronder staat bij deze "code" wijst zich denk ik vanzelf... Daarna moet ik daarop klikken en die 3 dingen erin toevoegen (insert) doe ik door op die tabe te klikken en dan in de database "invoegen" ofzo. (of toevoegen)
Alleen dat rode gedeelte snap ik dus niet. die andere 2 weer wel. Ik hoop dat iemand zou willen helpen, en zeggen of mij idee ervan wel goed is, want ik heb het liever dat het ff duurt en forum blijft werken, dan dat hij het niet doet, en moet wachten op antwoord.
Uiteraard maak ik een backup voor ik begin.
Edit: Als ik dus in de database inlog, en dan direct klik op import vraagt ie om een bestand, welk bestand
