Permissies op topic niveau

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
digikleuter
Berichten: 2
Lid geworden op: 06 okt 2007, 01:25

Permissies op topic niveau

Bericht door digikleuter » 06 okt 2007, 01:31

Ik het net/forum afgezocht achter uitleg/mods rond permissies. Ik wil namelijk dat gasten/niet-leden wél mijn forum zien, wél de topics zien, maar NIET een topic in kunnen en het bijgevolg lezen. Als ik met de permissies werk zoals ze standaard in de software zitten, kan ik wel het hele subforum afsluiten maar dan zien ze de topics niet, of ze kunnen meteen de topics in.

Is er een tussenweg?

M.

BetaDevil
Berichten: 2810
Lid geworden op: 28 mei 2006, 15:27

Re: Permissies op topic niveau

Bericht door BetaDevil » 06 okt 2007, 10:17

In het Administratiepaneel bij Permissies, kies Geavanceerde Mode.
Zet Bekijk op ALL
Zel Lezen op REG

De rest moet je zelf even instellen ;).

digikleuter
Berichten: 2
Lid geworden op: 06 okt 2007, 01:25

Re: Permissies op topic niveau

Bericht door digikleuter » 06 okt 2007, 12:41

Mja, dat werkt inderdaad, maar ik zat zelf fout in die zin dat ik eigelnijk een categorie in een categorie nodig heb, met daar dan topics in. Maar blijkbaar krijg ik dat niet voor elkaar via de admin.

M.

Gesloten