Database achtige uitbreiding?

Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD? Bekijk ons archief. Support wordt helaas niet meer verleend.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
Gebruikersavatar
r o l p h
Berichten: 171
Lid geworden op: 13 apr 2005, 16:46
Contacteer:

Database achtige uitbreiding?

Bericht door r o l p h » 24 mei 2007, 20:23

Ik ben op zoek naar een MOD om een soort database achtig naslagwerk makkelijk toe te voegen aan het forum wat bovendien makkelijk te onderhouden, uitbreiden etc is.

Het gaat om een site met De Waard tenten en we hebben een database met oude modellen van het merk met informatie over de formaten, de levensloop, uitbreidingen en uiteraard ook foto's.
We zitten wat te klooien om dit allemaal mooi te integreren. Iemand een suggestie??!! Hoeft niet perse phpbb2.0.X te zijn. Mag ook een losstaande oplossing zijn met evt. een losse sql database!

Alvast hartelijk dank iedereen!

Gebruikersavatar
Stef
Berichten: 9080
Lid geworden op: 04 jun 2003, 20:47

Re: Database achtige uitbreiding?

Bericht door Stef » 26 mei 2007, 17:26

Ik denk persoonlijk dat phpBB2 hier niet geschikt voor is, je wilt wel heel veel informatie opslaan. Je zult dit echt zelf moeten gaan scripten, dan zou je het wel kunnen integreren in phpBB2.

Anders zou je op zoeken moeten als een CMS, kijk eens rond op internet. :)

Gesloten