Pagina 1 van 1
500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:12
door Gio73
- Adres van je forum: http://customcovershq.nl
Event. modificaties op je forum:
Wanneer ontstond het probleem?nu
phpBB versie:3.1
Heb je onlangs iets veranderd aan je forum?bericht uit topic verplaatst naar ander topic
Wat is het probleem?
Unable to find template "chat_font_colour_hold.html" (looked into: ./styles/jprosilver/template, ./styles/jprosilver/theme, ./styles/prosilver/template, ./styles/prosilver/theme) in "@spaceace_ajaxchat/chat_body.html" at line 127.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:33
door Ger
Zo te zien heb je een chatbox geïnstalleerd. De foutmelding komt daaruit voort, namelijk dat de chatbox een templatebestand probeert in te laden wat niet bestaat.
Je moet dus zorgen dat de benodigde templatebestanden in je stijl opgenomen worden, of gebruik maken van template inheritence als dat nog niet het geval is.
Het lijkt er overigens op dat je niet van een standaard phpBB installatie gebruik maakt, maar iets wat heel veel vertimmerd heeft aan in ieder geval de URL structuur. Lijkt op iets van RocketTheme, kan dat? Dat kan ook onderdeel van je probleem zijn, want als de extensie iets aanroept wat door de URL rewriting niet op te vragen is, dan krijg je ook dergelijke problemen.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:37
door Gio73
Ik heb idd het phpBB forum geintegreerd in joomla sorry was dit vergeten te melden.
Het heeft altijd gewerkt tot dat ik vandaag een bericht uit een topic naar een ander topic deed verplaatsen toen kreeg ik de internal server error 500.
hoe kom ik nee in de acp zodat ik de chat kan uitschakelen? kijken of het daar dan aan ligt.
Ps ik heb een jprosilver template dat zat bij de bridge van AlterBrains.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:39
door Ger
Je forum is toch gewoon toegankelijk? Of kun je niet meer in het beheerderspaneel?
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:40
door Gio73
zodra ik inlog krijg ik de melding Unable to find template "chat_font_colour_hold.html" (looked into: ./styles/jprosilver/template, ./styles/jprosilver/theme, ./styles/prosilver/template, ./styles/prosilver/theme) in "@spaceace_ajaxchat/chat_body.html" at line 127. en line 127 bestaat niet in de html.
kan dus ook niet in mijn beheerpaneel heb geen link ernaar toe.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:48
door Ger
Op die fiets.
Wat je kunt doen is via de database (phpMyAdmin bijvoorbeeld) de tabel phpbb_ext
openen. Je ziet dan een lijst met alle geïnstalleerde extensies. Ik weet niet precies hoe de extensie in kwestie heet, maar ik verwacht dat je die wel zult herkennen.
Je kunt de extensie uitschakelen door in de betreffende regel de kolom ext_active
op 0
te zetten.
Overigens is het normaliter beter om dit niet via de database te doen, en als je onzeker bent kun je het beste eerst een backup maken van de database zodat je het nog kunt herstellen.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:53
door Gio73
heb dit gedaan maar dat helpt niet is er geen link om in het beheer paneel te komen?
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 14:55
door Ger
Niet zonder in te loggen, zou ook niet goed zijn hè?
Je hebt de extensie uitgeschakeld via phpMyAdmin, zonder resultaat? In dat geval moet je waarschijnlijk de cache nog even legen. Open op je server de map
./cache
en verwijder alles behalve
.htaccess
en
index.htm
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 15:01
door Gio73
krijg nu de volgende melding,
There are no registered paths for namespace "spaceace_ajaxchat" in "overall_header.html" at line 51.
bij joomla kan dat wel in de backend dus dacht dat er voor phpbb ook zoon link was waar je dan moet inloggen.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 15:04
door Gio73
Gio73 schreef:krijg nu de volgende melding,
There are no registered paths for namespace "spaceace_ajaxchat" in "overall_header.html" at line 51.
bij joomla kan dat wel in de backend dus dacht dat er voor phpbb ook zoon link was waar je dan moet inloggen.
en zo ziet mijn htacces nu uit
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 15:14
door Ger
Gio73 schreef:krijg nu de volgende melding,
There are no registered paths for namespace "spaceace_ajaxchat" in "overall_header.html" at line 51.
Heb je in de
cache
map ook de submap
twig
verwijderd?
bij joomla kan dat wel in de backend dus dacht dat er voor phpbb ook zoon link was waar je dan moet inloggen.
Normaliter kun je inloggen via
jouwforum.nl/adm/index.php?sid=[sessie_id]
maar dan moet je dus wel eerst ingelogd zijn als een beheerder, anders heb je die sessie id niet. Tevens worden alle urls bij jouw forum aangepast, dus is het voor mij koffiedik kijken wat het dan zou moeten zijn.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 15:18
door Gio73
Heb je in de cache map ook de submap twig verwijderd?
uhm sorry die niet nu ff doen

Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 15:21
door Gio73
Gio73 schreef:Heb je in de cache map ook de submap twig verwijderd?
uhm sorry die niet nu ff doen

Ger Bedankt man dat is het ik zit er weer in alleen zonder chat die moet ik maar opnieuw erop zetten

Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 15:25
door Ger
Is het deze extensie die je gebruikt?
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2286221
Bedenk wel dat die nog niet gevalideerd is door phpBB.com. De validatie wacht al sinds begin februari dus ik vermoed dat het allemaal ook niet zo soepel gaat met het valideren. Normaliter wordt afgeraden om ongevalideerde extensies te installeren op een live forum.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 15:30
door Gio73
Ja dat is die en hij heeft hem zelf de laatste keer op mijn forum gezet de versie wat op zijn site draait en werkte prima.
wat ik wel vreemd vindt dat als ik een bericht uit een topic verplaats naar een ander topic dat dan de chat een conflict geeft.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 16:02
door Ger
Mja, daarmee kan ik je niet helpen ben ik bang. Ik ben niet bekend met AlterBridge (buiten de naam) en die Ajax Chat heb ik verder ook niet veel ervaring mee. Misschien komt het door die URL rewriting van AlterBridge, maar dat is puur gut feeling.
Re: 500 error
Geplaatst: 01 jun 2016, 17:53
door Gio73
Oke geen probleem bedankt voor de hulp
