Pagina 1 van 1

Leden automatisch abonneren op topic

Geplaatst: 20 mar 2004, 01:37
door va-voem
Weet iemand hoe ik leden automatisch kan abonneren op een topic zodat ze automatisch bericht krijgen als er iets nieuws in is gepost?

Geplaatst: 20 mar 2004, 06:43
door WebSiteNet
Ze moeten in hun profiel aanklikken 'Breng mij standaard op de hoogte van reacties'.

Geplaatst: 20 mar 2004, 12:33
door va-voem
WebSiteNet schreef:Ze moeten in hun profiel aanklikken 'Breng mij standaard op de hoogte van reacties'.
Okee dat is duidelijk, maar ik zou graag willen weten hoe dat dan standaar aan zou kunnen staan bij alle gebruikers en eigenlijk dus maar van één topic!!!!

Geplaatst: 20 mar 2004, 16:07
door dieter
Je kan natuurlijk ook altijd iedereen zijn instellingen nakijken en het verzetten dat het geabonneerd wordt.
Of in de temple foefelen dat het altijd zo is ook als ze zeggen dat ze het niet willen.

Geplaatst: 20 mar 2004, 18:04
door mosymuis
dieter schreef:Je kan natuurlijk ook altijd iedereen zijn instellingen nakijken en het verzetten dat het geabonneerd wordt.
Dat "verzetten" kan voor bestaande topics alleen in de database, dat kan niet via de profielen.

dieter schreef:Of in de temple foefelen dat het altijd zo is ook als ze zeggen dat ze het niet willen.
Dan geldt het voor elke topic, niet voor 1tje.

va-voem schreef:Okee dat is duidelijk, maar ik zou graag willen weten hoe dat dan standaar aan zou kunnen staan bij alle gebruikers en eigenlijk dus maar van één topic!!!!
It's your lucky day!
http://mods.mosymuis.nl/viewtopic.php?t=37 :shock: