phpbb deinstalleren ???

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
Designpiet

phpbb deinstalleren ???

Bericht door Designpiet » 25 jan 2004, 19:14

hallo mensen,

Ik heb een phpbbforum geinstalleerd, maar nu heeft een vriend van mij die ook toegnag heeft tot het administartorpanel iets verkloot en je ziet alles wat op het forum staat heel erg klein dat het niet meer leesbaar is om het terug te draaien.

nu heb ik alle bestanden van de server gehaald en opnieuw de bestanden geinstalleerd en de install opnieuw uitgevoerd, maar ik krijg te zien dat deze al bestaat en als ik het forum opnieuw oproep ziet het er nog steeds hetzelfde uit.

wie weet hoe ik dit moet aanpakken ??

Gebruikersavatar
Cheeta
Berichten: 1165
Lid geworden op: 11 jan 2004, 11:26
Locatie: Mijdrecht Sites: -- Derbi Club --
Contacteer:

Bericht door Cheeta » 25 jan 2004, 19:15

tables verwijderen via php admin

of een andere prefix opgeven!!

dus in plaats van

phpbb_

phpbb2_

mzl 8)
Don't mess with BD and save the Cheeta's!

nwpvr
Berichten: 22
Lid geworden op: 15 jan 2004, 01:01
Contacteer:

Bericht door nwpvr » 25 jan 2004, 20:03

Inderdaad..

Wat je verwijderd hebt is alleen de software van het board. Niet hoe het eruit ziet en dat staat in de tabellen genoemd door Cheeta

Gebruikersavatar
The Crow
Berichten: 224
Lid geworden op: 12 mei 2003, 20:47

Bericht door The Crow » 25 jan 2004, 20:07

ik had dit probleem laatst ook, en ik had het opgelost door een andere template toe te wijzen in configuratie. het is alleen zo minescuul die letters dat je in het adminpaneel gewoon moet gokken welke de configuratie is.

Gesloten