Pagina 1 van 1

links in de E-mails verwijzen nog naar de oude host

Geplaatst: 09 jul 2003, 14:37
door KillRoy
Wie helpt mij?

Ik heb het forum overgezet naar een andere (betere) host. Gedaan zoals het hoort.... zie deze topic: http://www.phpbb-nl.com/viewtopic.php?t=229

Alles werkt perfect! (gelukkig) maar 1 dingetje werkt niet...

ALs er iemand reageerd op een forum en je krijgt er een E-mail van, verwijst de link in het E-mailtje nog steeds naar de oude host waar je dan ook een 404 error krijgt omdat hij de pagina niet kan vinden (natuurlijk)

Weet iemand hier raad mee, en hoe ik dat op moet lossen....

graag in simpele taal, ik ben niet ect thuis in php en SQL enzo (nog newbie maar begin er wel wat meer van te begrijpen dankzij dit forum!! :mrgreen: )

Geplaatst: 09 jul 2003, 15:08
door KillRoy
Ik heb even de backup van mijn database bekeken en nu kom ik dit erin tegen:

INSERT INTO phpbb_config VALUES ('server_name', 'members.lycos.nl');

Lycos is de oude host... heeft dit er iets mee te maken soms, moet ik dit veranderen in de url van de nieuwe host?

Geplaatst: 09 jul 2003, 15:18
door fabje
KillRoy schreef:Ik heb even de backup van mijn database bekeken en nu kom ik dit erin tegen:

INSERT INTO phpbb_config VALUES ('server_name', 'members.lycos.nl');

Lycos is de oude host... heeft dit er iets mee te maken soms, moet ik dit veranderen in de url van de nieuwe host?
ja dit moet je veranderen dit kun je het beste doen in het admin paneel

Geplaatst: 09 jul 2003, 15:52
door KillRoy
OMG!! in het admin paneel!!

dat ik dar overheen heb gekeken zeg!! :shock:

naja, anyway thnx!