Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels
Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
-
pacman
- Berichten: 80
- Lid geworden op: 14 dec 2006, 19:59
-
Contacteer:
Bericht
door pacman » 21 nov 2007, 17:44
- Adres van je forum: http://www.dutchplace.nl/phpBB2/
Event. modificaties op je forum:
Wanneer ontstond het probleem?
phpBB versie: 2.0.22
Heb je onlangs iets verandert aan je forum?
Wat is het probleem?
Ik zou graag de limiet voor uploaden naar m,n forum willen wijzigen. Gebruikers kunnen nu een file uploaden van ongeveer 10mb , Ik zou dit graag willen veranderen naar 40mb.Ik heb zelf de mod veranderd naar max filesize 60 mb, maar nog steeds is dit niet mogelijk om meer dan ongeveer 10 mb te uploaden. De vraag is waar kan ik de instelling veranderen zodat iemand wel 40mb kan uploaden naar het forum. Ik heb ook al de waardes op 0 gezet wat betekend ( Geen Limiet ) maar dit helpt ook niet
..
-
Niek
- Berichten: 1818
- Lid geworden op: 21 sep 2005, 19:04
- Locatie: Vriezenveen
-
Contacteer:
Bericht
door Niek » 21 nov 2007, 17:57
Waarschijnlijk heeft je host de maximale bestandsgrootte gelimiteerd tot 10 MB. Dan is het niet mogelijk dit aan te passen met de mod.
Vraag even aan je host of dit het geval is, en zo ja of ze dit willen verhogen.
Groetjes Niek
Alleen support via het forum, niet via PB, MSN of email.
-
pacman
- Berichten: 80
- Lid geworden op: 14 dec 2006, 19:59
-
Contacteer:
Bericht
door pacman » 21 nov 2007, 18:08
Ok bedankt ik zal morgen even informeren bij de host
