phpbb files beveiligen

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
Gebruikersavatar
mr.Stone
Berichten: 508
Lid geworden op: 21 okt 2006, 13:08
Contacteer:

phpbb files beveiligen

Bericht door mr.Stone » 23 jun 2007, 15:43

Ok ik leg het even uit:

ik heb een half jaar geleden een 3 jaar oud forum "gered", nuja de mensen begonnen af te haken enzo om dat het forum gewoon stuk was, foutmeldingen, zaken die niet werkte, ...

Nuja het forum was onactief aan het worden e.d.

Ik heb dan enkele maanden bezig geweest allemaal mods te installeren, nieuwe paginas, lay-out, .... gemaakt en nu sinds dat ik hem live zette en mail verstuurde (massmail) veel mensen zijn terug gekomen en veel nieuwe mensen zijn ook gekomen.

De beheerder is dan onactief geworden maar ik had ook die rechten (ik heette wel junioradmin), maar ik heb dus nieuwe events georganisseerd, de mensen geholpen e.d. gewoon omdat ik me een beetje verantwoordelijk voelde.

Nu opeens verkoopt die man zen forum (buiten 3/4 van de leden en 3/4 van de berichten ongeveer is alles door mij gedaan) dus zonder mij had hij mss 1/10 van de leden overgehad en had het forum volgens mij en anderen er niet meer geweest. Ik werd ook gezien als de beheerder, ik had/heb meer "succes" bij de leden dan hij, vanwege mijn acties.

Ik wil dus aan hem vragen voor een deel van het geld (nuja 10 % is al iets, terwijl ik zo goed als alles gedaan heb, dus das een eerlijk bod), maar ik denk dat als ik dat ga doen, dat hij mij gaat afsluiten, hij heeft dan mijn files (er staat wel overal al een tijdje dat ik alles gemaakt heb), en ik heb nix ...

Ik wil dus op het forum gaan zeggen dat als ze het aangepaste phpbb-systeem willen hebben dat ze dan meer moeten betalen (aan mij dan) om druk te zetten op de beheerder en de koper.

Nu wil ik dus dat hij men files niet heeft als hij me gewoon laat stikken, maar die staan op zijn server (ik heb ook toegang) en het is niet men bedoeling alles nu weg te halen ;)

Hoe kan ik dat doen dan ???

dit is een screen van het casino, dan kan je zien wat ik bedoel met lay-out enzo, de header heb ik ook geknutselt zelf (nuja alles eigenlijk, ik heb alles gedaan sinds v2)

http://i7.tinypic.com/52qbvnt.png

ElbertF
Berichten: 5803
Lid geworden op: 12 okt 2004, 08:34
Contacteer:

Re: phpbb files beveiligen

Bericht door ElbertF » 23 jun 2007, 15:53

Je staat bepaald niet sterk in deze situatie, gezien hij altijd betaald heeft voor de hosting is het zijn goed recht om de boel op te doeken of te verkopen. Dat je beheerder bent betekent niet dat je mede-eigenaar bent, als BartVB bijv. besluit phpBB.nl te verkopen is hij mij en Stef niets verschuldigd. Moreel gezien zou het natuurlijk aardig zijn, maar je zal het niet af kunnen dwingen. Probeer met hem te praten, het beste is natuurlijk om vooraf goede afspraken te maken.

Als je grote stukken van bijv. het ontwerp hebt gedaan zou je je kunnen beroepen op het auteursrecht, maar hiermee zal je 'm niet te vriend houden en in de praktijk bereik je er bar weinig mee.

Gebruikersavatar
mr.Stone
Berichten: 508
Lid geworden op: 21 okt 2006, 13:08
Contacteer:

Re: phpbb files beveiligen

Bericht door mr.Stone » 23 jun 2007, 16:02

ElbertF schreef:Je staat bepaald niet sterk in deze situatie, gezien hij altijd betaald heeft voor de hosting is het zijn goed recht om de boel op te doeken of te verkopen. Dat je beheerder bent betekent niet dat je mede-eigenaar bent, als BartVB bijv. besluit phpBB.nl te verkopen is hij mij en Stef niets verschuldigd. Moreel gezien zou het natuurlijk aardig zijn, maar je zal het niet af kunnen dwingen. Probeer met hem te praten, het beste is natuurlijk om vooraf goede afspraken te maken.

Als je grote stukken van bijv. het ontwerp hebt gedaan zou je je kunnen beroepen op het auteursrecht, maar hiermee zal je 'm niet te vriend houden en in de praktijk bereik je er bar weinig mee.
voornamelijk auteursrecht, maar idd hij is de baas, ik hoop dat hij me begrijpt en me iets geeft!

Maar die files met dus mijn (n phpbbs) auteursrecht (<- phpbb: ik wil maar zeggen dat ik met phpbb begonnen ben als basis, dat ik zelf geen forumsysteem heb gemaakt) die kan ik toch wel gewoon eraf halen ??

Gebruikersavatar
mr.Stone
Berichten: 508
Lid geworden op: 21 okt 2006, 13:08
Contacteer:

Re: phpbb files beveiligen

Bericht door mr.Stone » 23 jun 2007, 18:05

dit is geregeld, ik krijg geen geld maar wel andere voordelen e.d., het is goed afgesproken allemaal dus er moet niet moeilijk gedaan worden ;)

bedankt voor je informatie, die heb ik kunnen gebruiken !


Mvg Stijn

Gesloten