Probleem met veiligheidscertificaat
Geplaatst: 19 mei 2007, 18:55
Support Template
Als extra even een schone installatie van phpBB2 geïnstalleerd (tijdelijk). Daar kon ik gewoon inloggen, maar tja... dan zouj e wel heel je forum kwijd zijn en dat is toch net iets te zonde
- Wat is het probleem?
Bij inloggen krijg je een melding dat er fout is opgetreden in het beveiligingscertificaat. Als je toch op doorgaan klikt (ookal wordthet door de browser afgeraden) kom je op een Error 404 pagina. Als je als gast een reactie wil plaatsen krijg je de melding dat je niet zo snel achter elkaar berichten mag plaatsen. Waarschuwing bij inloggen:
Wanneer ontstond het probleem?"www.snakeoil.dom" is een website die ene beveiligingscertificaat gebruikt om gegevens te versluelten tijdens de overdracht, maar dit certificaat i op 20-10-2001 20:21 verlopen. Controleer of de tijd die uw computer aangeefst juist is. Wilt u toch doorgaan?
Vandaag. Gisteravond is het forum wel verhuist van server, maar toen werkte het forum nog gewoon, ook vanochtend werkte hij nog.
Adres van je forum: http://forum.soapies.nl.tt / http://www.onmclub.net/web/soapies/phpBB2/
Modifications op je forum: bbcode box, captcha en phpbb fetch all
Huidige stijl: Eigen gemaakte theme gebasseerd op SubGreen
phpBB versie: phpBB 2.0.21 (volgens mij dan)
Waar is je forum gehost: Subdomein http://www.onmclub.net. Waar die site gehost is weet ik niet.
Heb je onlangs iets verandert aan je forum? Niets bijzonders. Wel geprobeerd via phpBB Fetsch All ene nieuwe manier van recente forumberichten te plaatsen in het menu van de oorspronkelijke website, maar dat heeft naar mijn idee niets te maken met het forum zelf.
Als extra even een schone installatie van phpBB2 geïnstalleerd (tijdelijk). Daar kon ik gewoon inloggen, maar tja... dan zouj e wel heel je forum kwijd zijn en dat is toch net iets te zonde
