Pagina 1 van 1

bevestigingscode...

Geplaatst: 22 apr 2007, 12:08
door daanvanwts
Support Template
  • Wat is het probleem? Ik heb gemerkt dat er veel mensen zijn die niet willen lezen en dan de bevestigingscode fout invoeren.
    Om dit te vermijden wou ik de code niet hoofdletter gevoelig maken dus gewoon dat je hoofdletters en geen hoofdletters kan ingeven.
    Is dit moeilijk om te veranderen ??
    Graag wat hulp...
    Wanneer ontstond het probleem?
    Adres van je forum: http://www.aquarium-wereld.be/forum
    Modifications op je forum: youtube en googlevideo
    Huidige stijl: extreme styles
    phpBB versie: 2
    Waar is je forum gehost: benesol
    Heb je onlangs iets verandert aan je forum? ja de mods
Overige opmerkingen: geen

Geplaatst: 22 apr 2007, 12:17
door ElbertF
De code gebruikt toch alleen maar hoofdletters?

Als je wilt dat er automatisch hoofdletters gebruikt worden kun je deze code (in templates/subSilver/profile_add_body.tpl):

Code: Selecteer alles

<input type="text" class="post" style="width: 200px" name="confirm_code" size="6" maxlength="6" value="" />
Veranderen naar dit:

Code: Selecteer alles

<input type="text" class="post" style="width: 200px; text-transform: uppercase;" name="confirm_code" size="6" maxlength="6" value="" />

Geplaatst: 22 apr 2007, 12:22
door daanvanwts
En als nu iemand toch hoofdletters gebruikt dan blijven ze ook staan in hoofdletters hè? ik ben vrij zeker van wel maar toch vraag ik het even

Geplaatst: 22 apr 2007, 12:25
door ElbertF
Ja, dit zorgt ervoor dat wat er getypt wordt altijd in hoofdletters staat.

Geplaatst: 22 apr 2007, 13:45
door daanvanwts
Jij weet nu welk bestand dat is maar er zijn er zoveel en ik weet niet welk bestand ik moet openen als ik iets wil bewerken bv ergens rechts in de portal ofzo... kan ik dat ergens zien of ken jij het gewoon omdat je er zo vaak mee bezig bent?

Geplaatst: 22 apr 2007, 13:55
door daanvanwts
Uhm het werkt zo niet... als ik de code in lowercase in geef (dus zonder shift ingedrukt te houden) dan zet hij ze wel direct om naar uppercase, maar als ik dan op verzenden klik dan zegt hij dat het fout is??? en als ik de code ingeef wanneer ik de shift wel inhoud dan staan ze óók in uppercase allemaal en dan gaat het wel???

Geplaatst: 22 apr 2007, 14:25
door ElbertF
daanvanwts schreef:Jij weet nu welk bestand dat is maar er zijn er zoveel en ik weet niet welk bestand ik moet openen als ik iets wil bewerken bv ergens rechts in de portal ofzo... kan ik dat ergens zien of ken jij het gewoon omdat je er zo vaak mee bezig bent?
Alles wat met de layout te maken heeft staat in de templates map, de bestanden hebben een vrij logische naam. login_body.tpl Bevat waarschijnlijk de code voor de loginpagina. ;)
daanvanwts schreef:Uhm het werkt zo niet... als ik de code in lowercase in geef (dus zonder shift ingedrukt te houden) dan zet hij ze wel direct om naar uppercase, maar als ik dan op verzenden klik dan zegt hij dat het fout is??? en als ik de code ingeef wanneer ik de shift wel inhoud dan staan ze óók in uppercase allemaal en dan gaat het wel???
Hum, had ik niet voorzien. :) Een JavaScriptje dan maar:

Code: Selecteer alles

<input type="text" class="post" style="width: 200px; text-transform: uppercase;" name="confirm_code" size="6" maxlength="6" value="" onChange="javascript:this.value=this.value.toUpperCase();" />