Pagina 1 van 1
[OPGELOST] alleen voor leden toegankelijk
Geplaatst: 06 apr 2007, 14:55
door vlinder004
Hallo,
Ik heb een forum, en ik wil het alleen voor leden toegankelijk word.
ik bedoel dus dat gasten niet mee kunnen lezen, omdat wel te kunnen moeten ze lid worden. Dit omdat de forum voor speciale doorgroep is en waar pravitcy hoog ligt.
Hoe kan ik dit doen?
Geplaatst: 06 apr 2007, 14:56
door wizzzzzzzz
Adminpaneel en dan forum permissies.. moet lukken
Geplaatst: 06 apr 2007, 15:04
door vlinder004
thnx, het is gelukt

Geplaatst: 06 apr 2007, 18:02
door volgensbartjes.nl
is het ook megenlijk dat mensen eerst moeten inloggen voordat ze iets van het forum kunnen zien, zoals op
http://www.getpaidboard.nl ook is? ik wil namelijk dat als mensen geen lid zijn (ik heb ingesteld dat ik eerst leden moet accepteren) helemaal niets kunnen zien, dus ook geen forum onderdelen met verborgen onderwerpen ofzo... weet iemand of en hoe dit kan?
Geplaatst: 06 apr 2007, 18:10
door markgh
als je het instelt op 'geregistreerd [verborgen]' (reg [hidden]) zullen boards worder verborgen voor mensen die er geen toegang tot hebben. Zij kunnen dan niets zien.
Geplaatst: 06 apr 2007, 18:35
door volgensbartjes.nl
maar anderen kunnen dan nog wel zien XX aantal gebruikers online, gebruikerslijst enzo, is het niet mogenlijk het helemaal af te sluiten met een inlog scherm zoals bij getpaidboard het geval is?
Geplaatst: 06 apr 2007, 19:01
door berre
Volgens mij bestaad daar een mod voor?
Misschien dat iemand weet welke.