Pagina 1 van 1

Error, maar alles werkt

Geplaatst: 21 feb 2007, 22:02
door B-sTyLe
Support Template
  • Wat is het probleem?
    Op sommige pagina's (o.a. Na het posten van een bericht en bij het registreren) krijg ik deze error:
    Fatal error: Cannot redeclare prepare_message() (previously declared in /home/www/*KNIP/includes/functions_post.php:38) in /home/www/*KNIP*/includes/functions_post.php on line 38
    Wanneer ontstond het probleem? Nadat ik flink wat aanpassingen had gemaakt op mijn forum (wat nu meer een blog is geworden). Maar dat was weer een aantal maanden terug, nu besloot ik om weer verder te gaan met het ontwikkelen van die website, dus weet ik niet meer wat ik precies heb veranderd.
    Adres van je forum: Die wil ik nu nog niet geven, ik denk dat het probleem ook kan worden opgelost zonder adres.
    Modifications op je forum: Geen echte mods behalve Quick Reply, vooral veel eigen aanpassingen
    Huidige stijl: Eigen stijl vanuit subSilver ('t is niet echt subSilver meer)
    phpBB versie: 2.0.21
    Waar is je forum gehost: Awardspace (tijdelijk, nog in ontwikkeling)
    Heb je onlangs iets verandert aan je forum? Zie mods
Overige opmerkingen:
het stukje code waar het om gaat (maar waarschijnlijk zit daar de fout niet), het dikgedrukte is de regel die in de error voorkomt:

//
// This function will prepare a posted message for
// entry into the database.
//
function prepare_message($message, $html_on, $bbcode_on, $smile_on, $bbcode_uid = 0)
{
global $board_config, $html_entities_match, $html_entities_replace;



BTW, alles werkt gewoon zoals het moet, mijn enige doel is die error weg te krijgen.


Ik hoop dat jullie me kunnen helpen :)

Geplaatst: 21 feb 2007, 22:03
door Paul
Je included ergens functions_post.php 2 keer.

Geplaatst: 21 feb 2007, 22:47
door B-sTyLe
Ok, dankje :thumb:
het werkt overal, behalve na het posten van een bericht (als je die bevestiging krijgt met je berichten is gepost, klik hier om terug te gaan etc.) op die pagina krijg ik de error nog steeds te zien. Die fout zou in posting.php moeten zitten, maar daar staat maar 1 include van functions_post in, en als ik die verwijder werkt het hele post systeem niet meer, dus waar zit het dan? :?

Geplaatst: 21 feb 2007, 22:49
door Paul
In een van de geinclude files?

Geplaatst: 21 feb 2007, 22:51
door Bee
Je kan eventueel de verwijzing naar functions_post.php in posting.php kunnen uitzetten door middel van een commentaarregel. :wink:

Geplaatst: 21 feb 2007, 23:10
door B-sTyLe
ik heb in alle geinclude files gekeken en daar word functions_post.php niet geinclude :(

Geplaatst: 22 feb 2007, 00:20
door Ramon Fincken
als je m vindt...

doe dan voor die ene extra include van dat bestand voor beide keren:

Code: Selecteer alles

ZOEK
include

VERVANG
include_once
dat is niet de mooiste oplossing, maar is wel foutenvrij