Pagina 1 van 1

spammer?

Geplaatst: 16 jan 2007, 23:53
door antwan
hoi ik heb op een forum een spammer die elke keer zomaar links erop zet elke keer in een andere topic zal wel een auto programma zijn zeker? ik heb zijn ip geblokt maar elke keer komt hij terug meestal s nachts heeft iemand een tip ?
thx

Geplaatst: 17 jan 2007, 00:02
door Celle
Ip's blokeren is niet zo'n goed idee volgens mij aangezien Ip's soms kunnen veranderen van eigenaar.

Hoe weet je dat het steeds om dezelfde gaat?
Kunnen gasten (guest) reply/threads maken?

Geplaatst: 17 jan 2007, 00:03
door antwan
nee alleen repley doet hij

Geplaatst: 17 jan 2007, 00:06
door antwan
Celle schreef:Ip's blokeren is niet zo'n goed idee volgens mij aangezien Ip's soms kunnen veranderen van eigenaar.

Hoe weet je dat het steeds om dezelfde gaat?
Kunnen gasten (guest) reply/threads maken?
hij is geen gast maar gewoon lid alleen spammen doet hij maar lijkt me strek ze komen in 1 keer allemaal binnen de berichten

Geplaatst: 17 jan 2007, 00:09
door Celle
Ban zijn Username en Email adres eens ...

Geplaatst: 17 jan 2007, 00:19
door antwan
Celle schreef:Ban zijn Username en Email adres eens ...
effe afwachten nu thx

Geplaatst: 17 jan 2007, 00:24
door Celle
als die terug komt of nog meerdere moet je er toch eens aan gaan denken om wat extra security op je Forum te installen, ik zal je even een link geven met wat security mods waarvan je kan kiezen:

http://www.phpbb2.de/dload.php?action=c ... &cat_id=18

Geplaatst: 17 jan 2007, 14:44
door Bee
Celle (mooie stad in Duitsland trouwens!), sorry dat ik het zeg, maar die mods zijn echt waardeloos.

http://www.phpbb.nl/viewtopic.php?t=31511

Geplaatst: 18 jan 2007, 08:41
door Celle
Bee schreef:Celle (mooie stad in Duitsland trouwens!), sorry dat ik het zeg, maar die mods zijn echt waardeloos.

http://www.phpbb.nl/viewtopic.php?t=31511
Hey Bee, ik heb ook al gehoord dat mijn bijnaam Celle een Duitse stad is :) Toeval of niet, ik ben geboren 25j geleden als Duitser, vader is Duitser vandaar. (is naar Belg omgezet een half jaar later)

Back on topic, bedankt voor jou link daar staan nuttige Mods op! :thumb: