Pagina 1 van 1
Hulp gevraagd van a tot z
Geplaatst: 23 dec 2006, 12:07
door TinekeneCas
Beste mensen,
Hier weer iemand die ook een forum wil maar er niet voldoende verstand van heeft om dit allemaal goed en naar wens te bewerken.
Op dit moment heb ik een forum geïnstalleerd en hier en daar wat toegevoegd. Maar eigenlijk wil ik dat de uitstraling van het forum een beetje op onze nieuwe website die over een paardagen online komt gaat lijken. Tenminste dat de kleuren overeenkomen het logo er opstaat en ga zo maar door. Wie kan ons goed helpen om er een mooi forum van te maken.
Groeten van Tineke en Cas
Geplaatst: 23 dec 2006, 12:15
door Jan
Ik zou zeggen, zoek hier wat rond op de site, 99.¨% van alle basis simpele vragen zijn reeds eens gesteld!
Moest je toch een iets specifiekere vraag hebben, en deze niet vinden, aarzel niet ze in dit topic te stellen.
Hoe je je eigen stijl maakt vind je alvast [
HIER]
Geplaatst: 23 dec 2006, 13:25
door TinekeneCas
Bedank voor de reactie,
Nu heb ik een andere naam gegeven in plaats van Silver … wat is er nu gebuurd… de site is nu zo klein geworden dat het niet meer te lezen is… ik heb dus Silver veranderd in Nouveau Ligne … hier de link:
http://www.nind.nl/phpBB2/index.php Wat is er verkeerd gegaan…
Groet, Tineke
Geplaatst: 23 dec 2006, 14:03
door Ramon Fincken
alle namen in de template bestanden gewijzigd?
Geplaatst: 23 dec 2006, 14:10
door TinekeneCas
Hallo Ramon,
Hoe kunnen wij het logo veranderen… in onze eigen logo… zo heb ik nog wel een aantal vragen …
Groet
Geplaatst: 23 dec 2006, 14:13
door Ramon Fincken
Geplaatst: 23 dec 2006, 14:26
door TinekeneCas
Beste Ramon,
Bedankt. Je weet er in ieder geval veel vanaf… kan er ook een link neer gezet worden dat de bezoeker van het forum weer terug kunnen naar de website.
We hebben onze nieuwe website (Flash) bijna af en willen natuurlijk alles in 1 x goed er neer zetten… hopelijk heb je hier ook een antwoord op..
Groetjes…
Geplaatst: 23 dec 2006, 15:25
door Ramon Fincken
bedoel je dit?
http://phpbbinstallers.com/board/viewtopic.php?t=63
of wil je een nieuwe link toevoegen?
Ga dan naar /templates/[templatenaam]/overall_header.tpl en je kan gewoon HTML toevoegen.
Geplaatst: 23 dec 2006, 18:27
door TinekeneCas
Waar moet ik dit /templates/[templatenaam]/overall_header.tpl zoeken. Op mijn ftp of.......
Geplaatst: 23 dec 2006, 18:33
door Coen
Ja, op de plek waar je forum gehost word. Waarschijnlijk benader je die middels FTP, dus goed kijken in de map die hierboven aangegeven werd!

Geplaatst: 23 dec 2006, 19:39
door TinekeneCas
Oke dit hebben we gevonden…. Maar hoe kan dit bewerkt worden. In welk programma of hoe moet dit bewerkt worden…
Geplaatst: 23 dec 2006, 19:45
door TinekeneCas
Ben nu bezig in HTML Microsoft Frontpage
Geplaatst: 23 dec 2006, 20:09
door Ramon Fincken
dat is een fijn programma voor het HTML bewerken van je forum Maar ik raad je een los FTP programma aan ipv die van frontpage zelf.
Geplaatst: 23 dec 2006, 20:58
door TinekeneCas
MMM krijg een foto er niet bij gezet...
Geplaatst: 23 dec 2006, 21:40
door Ramon Fincken
houd er rekening mee dat als een foto in frontpage WEL werkt en online niet....
dat je beter de foto alvast online kan zetten
en dan:
Code: Selecteer alles
<img src="http://www.sitename.nl/foto.jpg">
ipv
<img src="foto.jpg">
Geplaatst: 23 dec 2006, 22:20
door TinekeneCas
Hoe laat ik dan de foto in het forum op de startpagina terug komen… ik heb ook geprobeerd om het logo wat er nu staat te veranderen in de foto ook dat lukt niet….
Ik snap er geen….b*l van meer… zucht
Geplaatst: 23 dec 2006, 22:36
door TinekeneCas
grrrrrr
Geplaatst: 23 dec 2006, 23:21
door Obie
Zoek in overall_header.tpl naar
Code: Selecteer alles
<td><a href="{U_INDEX}"><img src="templates/subSilver/images/logo_phpBB.gif" border="0" alt="{L_INDEX}" vspace="1" /></a></td>
en wijzig dit in bijvoorbeeld:
Code: Selecteer alles
<td><a href="http://www.jouwsite.nl/plaatje.gif" border="0" alt="{L_INDEX}" vspace="1" /></a></td>
Of nog makkelijker, maak zelf een afbeelding en noem deze "logo_phpBB.gif" en overschrijf deze met het origineel.
Geplaatst: 23 dec 2006, 23:30
door TinekeneCas
Oke maar nu ben ik mijn logo kwijt....

Geplaatst: 24 dec 2006, 01:02
door TinekeneCas
Het is me gelukt... Bedank allemaal voor de hulp..