Pagina 1 van 1

banner veranderen lukt niet

Geplaatst: 16 mei 2006, 13:17
door christienvieffan
Support template:
  • Wat is het probleem? ik weet inmiddels al hoe ik me banner moet veranderen (altans) maar het lukt niet
    Wanneer ontstond het probleem?
    Adres van je forum: http://zoop.dotbb.nl
    Geïnstalleerde mods: ???
    Huidige template: flower power
    phpBB versie: 2.0.?? geen idee
    Waar is je forum gehost:
    Heb je onlangs iets verandert aan je forum? ja
    Heb je gezocht naar een antwoord? (Ja, welke zoekwoorden? Nee, probeer eerst eens te zoeken) ja ik heb gezocht maar vond niet, banner veranderen
Overige opmerkingen:
ik kan de banner niet veranderen. ik had al gevraagd aan iemand anders hoe ik dat meost doen. toen kreeg ik een uitleg ik proberen, maar met dat FTP lukt niet. ik heb wel evrbinging. wat mij gezegt is is dit: in dat balkje vul je dit in /var/www/html/forum/templates en dan krijg je wat bestandjes en dan moet je het logo overschrijven met jou plaatje. maar als ik dat /var/www/html/forum/templates gedoe in type en op enter druk gebeurd er niks :? wat kan ik daar aan doen??
ik kan trouwens ook niet een plaatje erbij zetten ofzo dan krijg je een error: error 403 om precies te zijn
dank je alvast

Geplaatst: 16 mei 2006, 13:36
door Stef
Je maakt gebruik van een phpBB Service daar heb je meestal geen FTP rechten.

Geplaatst: 16 mei 2006, 13:37
door christienvieffan
hoe moet ik dan mijn banner veranderen?? :cry:

en hoe kan ik anders wel aan FTP rechten komen.
watn ik ahd het aan iemand gevraagd en die zit ook via phpbb geloof ik en die kon het wel zo doen :?

Geplaatst: 16 mei 2006, 15:05
door Nymphy
soms kun je via phpBB Services wel in het administratiepaneel een andere link voor een banner invoeren, of evt. in het adminstratiepaneel daarnaartoe uploaden..

Hoe en wat dit precies zit zul je even bij je phpBB Service moeten navragen.