Pagina 1 van 1

grote fout; witte pagina's al 2 dagen onbereikbaar

Geplaatst: 14 mar 2006, 20:19
door Tom V
Support template:

-Wat is het probleem? Witte pagina's (allemaal)
-Wanneer ontstond het probleem? zondagmiddag, waarschijnlijk tijdens het instaleren van een mod; met easymod; terwijl er net een server update was.
Adres van je forum: http://ilyo.roxr.com/phpbb2/index.php // http://ilyo.roxr.com/
Geïnstalleerde mods: easymods, hierarchie mods
Huidige template: subsilver
phpBB versie: 2.0.19
Waar is je forum gehost: http://www.roxr.com
Heb je onlangs iets verandert aan je forum? zie wanneer



Overige opmerkingen:

Kan iemand me helpen, ik heb net mijn forum opgestart. En nog geen backup gemaakt. Alles was juist af, alleen de groep kleuren mod nog.

Geplaatst: 14 mar 2006, 20:32
door TWEagle
verwijder install_cat map

Geplaatst: 14 mar 2006, 20:41
door Tom V
Als ik de "install_color" map verwijder, krijg ik de melding dat deze map niet gevonden word. Deze moet ik trouwens nog instaleren, maar ik krijg hier ook een witte pagina.

Geplaatst: 14 mar 2006, 20:55
door TWEagle
op de site van Category Hierarchie raden ze af om deze te installeren met Easy mod

ik zou gewoon die map root gewoon copien naar uw root van uw board en daar alles veriwjderen behalve config.php en de map images

en dan install_cat/install.php runnen en dan die map verwijderen

daarna zou ik easy mod installeren

Geplaatst: 14 mar 2006, 22:44
door Tom V
Deze heb ik handmatig geinstaleerd zoals je voorsteld en later simpele mods met easymod gedaan, omdat de groep color ook een simpele mod van een half uur werk was heb ik deze snel met easymod gedaan, wat fatale gevolgen heeft en er is geen backup-gemaakt van de files die easymod heeft gewijzigd.

Geplaatst: 14 mar 2006, 22:44
door Paul
Jawel, easymod maakt backups, in de map, admin/mods/DE_MOD/backups/ :)

Geplaatst: 14 mar 2006, 22:46
door Tom V
i know, maar doordat de server op dat moment juist down ging, heeft easymod deze niet kunnen kopieren, de maps zitten in de mod backups, maar de files zelf niet.

Heb later zelf alle files handmatig bewerkt, maar nu werkt het nog steeds niet.

Geplaatst: 15 mar 2006, 20:16
door Tom V
Ik heb op mijn server php opnieuw geinstaleerd, dus ik heb geen probleem meer

//closed please