Pagina 1 van 1

phpBB2: Failed sending email :: PHP ::

Geplaatst: 28 sep 2003, 12:33
door SPyKoN
Het gaat hier dus over een probleem met het Gametrex.be forum. Het forum draait op phpBB2 zoals bovenaan te zien is. Onlangs is er nog iemand geband geweest (maar denk niet dat het daaraan ligt) en is hij terug geunband na een tijdje. Ik vermoed dat hij telkens als hij een bericht post het vakje "Waarschuwen als er gereageerd is" aankruist. Als hij dit doet en na hem iemand post krijgt hij deze error:

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : /customers/ighosting/gamehouse/forum/includes/emailer.php


Ik gebruik geen SMTP voor mails te versturen en overal waar die gast komt en dus dat vakje aanvinkt denk ik krijgt de volgende die daar onder post deze error. Dus is wel heel lastig. En dan krijgen ze geen link naar het topic waar ze gepost hebben.

Ik hoop dat er iemand de oplossing weet en deze bug dus ongedaan kan maken :wink:

Greetz,

SPyKoN

Geplaatst: 28 sep 2003, 12:52
door FlorisD
Het is geen bug, het is gewoon verkeerd afgesteld.

Als je deze foutmelding krijgt betekent dat dat er een foutje in de config van de mail. Kijk de site van je host eens na of je SENDMAIL kan gebruiken. Zo niet, dan kan je proberen om SMTP aan te zetten met als adres "localhost" (zonder aanhalingstekens). User en ww moet je dan leeglaten.

Geplaatst: 08 feb 2004, 23:32
door KewlKiddo
Heb ik getest, werkt niet... Krijg je een andere error.

Geplaatst: 09 feb 2004, 16:26
door SPyKoN
KewlKiddo schreef:Heb ik getest, werkt niet... Krijg je een andere error.
Waarom haal je dit bericht nog boven? :?

Geplaatst: 09 feb 2004, 18:26
door Duvelske
Misschien omdat hij met dezelfde fout zit? Ik zou als je een betaalde host hebt een smtp host nemen (een gratis dan he ;)) Deze werken veelal heel snel en heel goed. Het beste kan je een smtp host nemen van je provider. Is vaak inbegrepen met de mail functies. (via outlook)