Pagina 1 van 1

Installatie na gehackt te zijn geweest?

Geplaatst: 08 jan 2006, 11:14
door k.o.k
Omdat ons forum steeds werd gehackt kreeg ik het advies om het forum opnieuw erop te zetten. Na dit te hebben gedaan heb ik nu wel een hoop errors.

1- ik mis in me index ALBUM [hier kon iedereen zij image plaatsten en uploaden]
2- mijn administration panel ben ik kwijt , die pagina kan niet worden gevonden
3- bij inloggen krijg ik “critical php error en zie ik op de url staan dat hij verwijst naar mijn domein en dan de map install( http://www.scrapbooknederland.com/phpBB ... nstall.php

maar die install moest ik toch weer verwijderen???

Mjn forum zelf staat op http://www.scrapbooknederland.com/phpBB2/phpBB2/
Maar soms verwijst hij naar http://www.scrapbooknederland.com/phpBB2

Een hoop vragen dus,
Grt k.o.k

Geplaatst: 08 jan 2006, 11:43
door Paul

Geplaatst: 08 jan 2006, 11:59
door k.o.k
beste paules de link die je gaf geeft een oplossing voor he t inloggen maar ik kan ook niet op mijn admin panel komen , krijg dan de error dat hij de pagina niet kan vinden?
dus zal ik eerst moeten proberen op me admin panel tekomen. jij een idee???

grt k.o.k

Geplaatst: 08 jan 2006, 12:07
door Paul
Ja, lees die link.

:|

Geplaatst: 08 jan 2006, 12:28
door k.o.k
sorry paules, inderdaad het stukje eronder had ik even gemist. het inloggen is nu dan ook gelukt en zonder een error. via de php vd provider gedaan. maar hoe krijg ik nu de toegang tot me admin panel terug en in de index de link naar album voor het uploaden van image??
of lees ik ernu weer overheen?

grt k.o.k.