Pagina 1 van 1

hoe adsense code in threads

Geplaatst: 07 sep 2005, 09:51
door sardonix
Ik ben aan experimenteren met adsense en wil verschillende lokaties van de ads testen. Ik kwam op een forum waar in de eerste drie berichten per thread de ads staan. Weet iemand in welke bestanden je daarvoor de code moet zetten en op welke manier (voorbeeld van invoegen)?

Voorbeeld van wat ik bedoel te zien op:
http://www.hondenforum.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=56247

Geplaatst: 07 sep 2005, 10:01
door Paul
Er is een mod voor, te vinden in mods release op phpbb.com(Ik geloof van geocater, maar weet niet zeker), hij heet iets van inline banner :)

Geplaatst: 07 sep 2005, 10:33
door sardonix
Bedankt, die kende ik nog niet maar is ook een optie. Wat hij echter doet is de Adsense in de breedte onder het eerste (of meerdere) berichten zetten. De Mod die ik nog zoek is dat de adsense komt in de kolom "auteur" onder naam/avatar.

Geplaatst: 07 sep 2005, 10:42
door Paul
Neenee, kijk maar op mijn site, je hebt namelijk meerdere opties ;)
(Ik gebruik hem ook namelijk, alleen niet voor adsense.)

Geplaatst: 07 sep 2005, 11:02
door sardonix
Ik heb op je site gekeken paulus en zie ze daar op het forum ook in de breedte onder de berichten. Maar je bedoelt dat er een optie in de Mod zit om ze op de plaats te krijgen die ik wil? in de kolom "auteur"?

Ik heb ze nu bij mij links staan, de attentiewaarde is daar goed. Maar er zijn bij mij nog veel leden die op 800 x 600 surfen of mensen die het hinderlijk vinden. Nu bij mij staat het zo:
http://www.forum.duitseherders.com/foru ... /index.php

Geplaatst: 07 sep 2005, 11:08
door Paul
Dus je wilt het in de kolom van auteur(DUs onder de avatar?), dat kan die mod niet nee.

Geplaatst: 07 sep 2005, 11:13
door sardonix
paulus schreef:Dus je wilt het in de kolom van auteur(DUs onder de avatar?),
Ja dat bedoel ik :lol: en hier werkt dat in de praktijk:
http://www.hondenforum.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=56247