Pagina 1 van 1

Kan geen tekst selecteren bij maken nieuw bericht.

Geplaatst: 01 aug 2005, 01:56
door forz
Hallo,
als ik (of een member) een nieuw bericht wil typen en ik wil een stuk tekst selecteren gaat dat niet. Als je met de muis erover gaat terwijl je de knop ingedrukt houdt dan zie je alleen de eerste letter verkleuren maar eigenlijk wordt die niet eens geselecteerd, want je kan em niet kopieren.
Verder kan je ale tekst wel selecteren, alleen niet bij het maken en bewerken van de message body. Zelfs het onderwerps vak kan je wel tekst selecteren.
Weet iemand mischien in welk bestand ik hiervoor moet kijken of mischien een directe oplossing.
Alvast bedankt

Geplaatst: 01 aug 2005, 09:55
door Stef
Selecteren e.d. heeft niks met phpBB te maken dat is puur je computer, tenzij je template het bij IE hebt uitgeschakelt.

Geplaatst: 01 aug 2005, 10:02
door forz
goh het is wel raar dat ik het op andere fora wel kan en dat de andere gebruikers van mijn forum er ook last van hebben. En dat het alleen met bericht typen is en niet in bijvoorbeeld de onderwerp balk. dus dat het aan mijn computer ligt gaat niet echt op dan.
Dus dat het aan het template ligt dat geloof ik wel, maar waar moet ik het zoeken dan?

Geplaatst: 01 aug 2005, 10:06
door Stef
Heb zo geen idee, wat is het adres van je forum?

Geplaatst: 01 aug 2005, 10:20
door forz

Geplaatst: 01 aug 2005, 10:38
door Stef
Hmm ik kan gewoon alles selecteren..

//> Je draait nu op phpBB 2.0.10 en de laatste versie is 2.0.17. Het is slim om te updaten zodat je forum niet te hacken is. :)

Geplaatst: 01 aug 2005, 11:08
door forz
je kan ook alles selecteren, behalve als je een nieuw bericht typt.
Maar ik zal wel effe upgraden, bedankt voor die tip iig.

Geplaatst: 01 aug 2005, 12:00
door Stef
forz schreef:je kan ook alles selecteren, behalve als je een nieuw bericht typt.
En van dat nieuwe bericht, wat kun je niet selecteren?
Want toen ik een nieuw bericht typte probeerde ik de boel te selecteren en dat ging zonder problemen.

Geplaatst: 01 aug 2005, 22:39
door forz
nou , dan ben je de enige,mazzelaar 8) ik krijg steeds pm's waneer dit probleem opgelost is. Ieder ander kan alleen zijn getypte bericht selecteren met ctrl-a . beetje irri als je dus alleen 1 zin wil selecteren he.
ik bedoel dus echt terijl je een bericht aan het typen bent he niet als je al op submit hebt geklikt en je bericht daarna leest.
Heb net effe ene vriend gevraagd of hij het effe wou proberen en kijken wat er gebeurde, maar bij hem kon het ook niet.
Ik heb ook sterk vermoeden dat er iets in de template scripts niet goed zit, maar ik zou niet weten waar ik naar zou moeten zoeken.
gr

Geplaatst: 02 aug 2005, 07:21
door Bee
phpBB 2.0.10 :shock: Heel snel updaten, of je wil dat je forum gehackt wordt!

Zoek in templates/ezHyperShadow/posting_body.tpl

Code: Selecteer alles

<textarea name="message" rows="15" cols="35" wrap="virtual" style="width:450px" tabindex="3" class="post" onselect="storeCaret(this);" onclick="storeCaret(this);" onkeyup="storeCaret(this);"></textarea>
En verwijder uit deze code

Code: Selecteer alles

onselect="storeCaret(this);"
Die houdt het tegen in IE. In Opera heb ik er geen last van.

Geplaatst: 02 aug 2005, 11:05
door forz
jaa daar heb ik wat aan!!! hardstikke bedankt he!!! :bier: :bier: