Pagina 1 van 1

Last van een irritante 'gast'!!

Geplaatst: 23 jul 2005, 01:06
door SharK_^
Heel vaak als ik ingelogd ben op m'n eigen forum, zie ik bij beheerders index, dat er 1, 2, 3 of meer DEZELFDE gasten op m'n website zijn. Dus ik denk, ik ban die gast, is ie weg, komt ie weer terug met een bijna hetzelfde ip nr!!

Het ip nr. begint met 66.249.65 en dan nog 3 cijfers. en als ik die gast ban, komt ie de volgende keer met terug maar dan met 3 andere cijfers op het eind! Ik heb nu al vier gasten geband met 66.249.65.***.
Ik heb een tijdje terug een keer op het ip nr geklikt om te kijken welke website ik kreeg, en toen kwam ie uit op http://www.network-tools.nogwat.

En oja.. een nog langere tijd geleden, (weet niet zeker of dat ook bij dit forum was, want heb bij een ander forum hetzelfde gehad, is al weer verwijderd) kreeg ik de melding scripts geinstalleerd of zoiets. volgensmij toen ik die gast wilde bannen. maar verder niks vaags gemerkt ofzo.
is dit nou spyware of weet ik veel wat. hoe kan ik hier van af komen?

en nog een vraagje: wat is precies een wildcard. dat snap ik niet helemaal. hoe zit dat.

ps. .htacces is bij mij niet geupload. kon niet. is dat erg?

Geplaatst: 23 jul 2005, 07:10
door WebSiteNet
Maak je geen zorgen, dat is google. Je bent zeker niet de eerste.

En die network-tools is een site waar je ip-adressen kan opvragen. Wie zijn de eigenaren etc. Zoveel dataverkeer neemt het niet en je site wordt er beter door geindexeerd dus lastig zijn ze zeker niet.

Geplaatst: 23 jul 2005, 08:14
door ik ben gek
kan toch ook ilse zijn ofzo?

Geplaatst: 23 jul 2005, 08:19
door WebSiteNet

Geplaatst: 23 jul 2005, 08:21
door ik ben gek
zo niet :P
ilse ofzo kan toch ok een gast zijn? ( ander ip dan)

Geplaatst: 23 jul 2005, 08:57
door WebSiteNet
Volgens mij niet. Voor ilse moet je je url zelf aanmelden.

Geplaatst: 23 jul 2005, 13:05
door SharK_^
oooh.. maar dan hoef ik die gasten dus ook niet te bannen..
ik dacht dat het een of ander spyware was of weet ik veel wat, iets wat je niet moet hebben.