Pagina 1 van 1

Start-taal voor (niet ingelogde) bezoekers in het Nederlands

Geplaatst: 25 mei 2005, 10:07
door Myrob
Hoi,

Ik heb het Nederlandse taal pakket geinstalleerd. Als ik als user mijn taal op NL zet gaat alles goed.

Ook als admin in configuratie heb ik de taal op NL gezet. Ik zou verwachten dat iedereen die niet is ingelogd ook het forum in de NL taal ziet. Wel zo handig voor iemand die wil registreren maar geen engels kent en zich af laat schrikken door de engelse taal.

Hoe krijg ik de 'start'-taal voor iemand die niet is ingelogd als gebruiker in het NL? Dus als je naar http://www.visserseiland.com/forum gaat dat die pagina in het NL is.

Hartelijk dank voor het antwoord!

Groet,

Rob Berris

Geplaatst: 25 mei 2005, 10:28
door Nevels
ACP > Algemeen Beheer > Configuratie >
Dan Standaard taal zet je op Dutch!
Zo zou ik het doen :wink:

Geplaatst: 25 mei 2005, 10:53
door jh0nny
Inderdaad, en trouwens override user settings (staat daar weer onder) dan kun je ze standaard en altijd/alleen de nederlandse taal laten gebruiken. 8)

Geplaatst: 25 mei 2005, 12:35
door Myrob
Nevels schreef:ACP > Algemeen Beheer > Configuratie >
Dan Standaard taal zet je op Dutch!
Zo zou ik het doen :wink:
Dat had ik dus al gedaan....
Misschien schreef ik het wat onhandig op:
"Ook als admin in configuratie heb ik de taal op NL gezet."

Maar zonder resultaat :(

Het gaat er dus om dat als jij voor het eerst op die site komt de taal al NL is. Die configuratie setting werkt bij mij dus niet :(
Misschien maar een nieuwe install doen :(

Geplaatst: 25 mei 2005, 14:19
door jh0nny
Wat je ook kunt doen (foute manier maar toch) is door je nederlandse bestanden te zetten in de engelse map (wel naam in die wijzigen) dan zie je ten alle tijden Nederlands. :D

Geplaatst: 25 mei 2005, 23:49
door Myrob
Ik heb een compleet nieuwe install gedaan en eerst de language packs ge-upload en daarna pas de install.php gedraaid. Nu is de start-taal wel gewoon NL als ik het instel :D .

In ieder geval bedankt voor de hulp :thumb: !

Groet,

Rob