Pagina 1 van 1

Wie weet meer?

Geplaatst: 22 dec 2002, 12:24
door hest0032
Onderstaande berichten over de installatie heb ik inmiddels bekeken maar kom er niet echt verder mee.

Ik heb het phpbb bestand gedownload naar mijn pc en daarna verplaatst in de map forum van mijn provider. Als ik nu deze map open in de directory http://www.legervoertuigen.nl/forum dan is het voor mij een onwijs grote vraag hoe de installatie dan verder plaats vind.

Kan iemand mij hiermee verder helpen,
Alvast bedankt,
Rolf van Hest
:?

Geplaatst: 22 dec 2002, 13:52
door rikke
Je hebt de bestanden gecomprimeerd op je site geplaatst. Deze dien je eerst te unzippen en nadien naar je site te ftp-en.

Geplaatst: 22 dec 2002, 14:37
door micha3L
jah zo was het bij mij ok een probleem,je moet heel die map na de unzip uploaden

Geplaatst: 22 dec 2002, 18:15
door hest0032
Volgens mij staat het er nu op zoals het hoort te zijn. Echter wil het inloggen nog niet zo lukken. Ik heb hiervoor mijn provider gemaild, ik heb het vermoeden dat hij hiervoor een aparte database moet aanmaken.
Of gaat er nu weer iets anders fout?

Ik zal maar even moeten afwachten,
Groeten Rolf

Geplaatst: 27 dec 2002, 03:05
door -@^@-
http://www.legervoertuigen.nl/forum/install.php om je forum aktief te maken met je eigen admin erop - kwestie van de vragen beantwoorden en draaien maar :)

Geplaatst: 27 dec 2002, 03:27
door supermario
maarja.... dan moet je provider wel MYSQL ondersteunen ;)

Geplaatst: 27 dec 2002, 08:27
door micha3L
dat kun je instellen bij de provider site die je hebt

Geplaatst: 27 dec 2002, 15:43
door -@^@-
Idd ja... als je Mysql ingeschakeld hebt ;)

En de kosten !

Geplaatst: 02 jan 2003, 12:18
door vengejo
Let er wel op of er geen kosten aan verbonden zijn..