Pagina 1 van 1

Inlog probleem: 2x i.p.v 1x

Geplaatst: 04 nov 2004, 16:58
door nicos
Beste mensen,

Ik heb net een forum gemaakt met phpBB 2.0.10 en Lycos Tripod is m'n account. Nou heb ik iets opgemerkt. Als ik me wil inloggen dan gaat dat niet in 1 keer maar in 2 keer. Ik wil dit graag veranderen. Ik heb even gekeken op deze site en kwam hierop: http://www.phpbb.nl/kb.php?mode=article&k=10 Nou weet ik niet, is dit de oplossing voor mijn probleem of niet ? Of moet ik iets anders proberen ? Trouwens, ze zeggen dat je een BackUp moet maken. Kan ik dat gewoon doen door het bestand /includes/functions.php te kopieren en ergens anders plakken in een andere map en het bestand dat te wijzigen daarna ?
Dus gewoon het bestand kopieren voor de zekerheid en als het fout gaat gewoon het oude bestand terug te plakken ?

Al vast bedankt.

Geplaatst: 04 nov 2004, 17:09
door jaap198503
Hoi, ik heb via die link nog even gekeken, maar dat snapte ik niet :wink: . Ik had hetzelfde probleem en ik heb dat opgelost door in het administratiepaneel >> configuratie "Domain name" en "Script pad" goed te zetten. mijn forum staat op bijvoorbeeld op http://www.de-hoeksteen.net/forum . Domain name is http://www.de-hoeksteen.net, Script pad is /forum/.
Hoop dat ik je hier voldoende mee heb geholpen, anders weet ik het ook niet.

Geplaatst: 04 nov 2004, 17:13
door nicos
Nee, domain name en script pas staan wel goed. Ik heb een Lycos, dus dat gaat anders. Maar iemand, kan ik dat linkje wel of niet gebruiken ?

Geplaatst: 04 nov 2004, 18:21
door Luuk
Je zou dat kunnen proberen ja, een backup van dat bestand maken is gewoon het bestand voordat je het aanpast ergens anders opslaan.

Geplaatst: 04 nov 2004, 18:33
door nicos
Volgens mij heeft 't gewerkt !