Pagina 1 van 1

pop up

Geplaatst: 28 mei 2004, 20:54
door step4
ik wil graag tot elke keer als je op mijn forum komt tot je dan een pop up krijgt hoe doe ik dat

Geplaatst: 28 mei 2004, 21:29
door abcde
Gewoon tussen de html het javascript plakken!

Voor meer info verwijs ik naar: http://www.xs4all.nl/~werksman/webmees

Re: pop up

Geplaatst: 29 mei 2004, 11:31
door LazyTiger
step4 schreef:ik wil graag tot elke keer als je op mijn forum komt tot je dan een pop up krijgt hoe doe ik dat
er zijn wel veel gebruikers die een pop-up blocker hebben. ze krijgen dus de pop-up niet te zien.
tevens is het iets wat veel mensen stoort.

(het is maar dat je het weet. :wink: )

Geplaatst: 29 mei 2004, 14:10
door mosymuis
Niet alleen mensen met IE + popupblocker, maar ook mensen die surfen met Mozilla/Firefox/Opera zullen het venster normaal gesproken niet te zien krijgen.

Geplaatst: 29 mei 2004, 14:34
door LazyTiger
mosymuis schreef: maar ook mensen die surfen met Mozilla/Firefox/Opera zullen het venster normaal gesproken niet te zien krijgen.
dacht ik al, maar wist het niet zeker. :thumb:

Geplaatst: 30 mei 2004, 17:41
door step4
maar hoe doe ik dat precies zo pop up maken met de nieuwste topics

Geplaatst: 30 mei 2004, 17:45
door mosymuis
Er was al gezegd dat je zo'n popup moet maken met javascript, dit is echt niet moeilijk te vinden. Daarna zoek je een mod die de nieuwste topics onder elkaar zet, en als dat nog niet is gebeurd bouw je in een nieuwe pagina. Deze laat je dan opspringen als popup. Je zal het zelf moeten maken, ik ken nog geen mods die dit doen.