Inloggen alleen voor echte leden.

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
whipe out
Berichten: 6
Lid geworden op: 21 feb 2004, 20:11

Inloggen alleen voor echte leden.

Bericht door whipe out » 21 feb 2004, 20:23

Hallo,

Mijn forum ga ik binnenkort echt de lucht in doen. Nou heb ik een public gedeelte maar ook een voor leden van onze surfclub.

Ik wil dat de leden van de surfclub zich aan kunnen melden, en niet leden niet. Dus ik moet een mailtje krijgen wie er lid wil worden en dat ik dan toestemming aan diegene kan geven.

Ja, ik weet niet of het mogelijk is maar het lijkt me wel belangrijk....

Grtz,

Whipe out :thumb:

Gebruikersavatar
V!ncent
Berichten: 1138
Lid geworden op: 03 apr 2003, 20:08
Locatie: 127.0.0.1
Contacteer:

Bericht door V!ncent » 21 feb 2004, 20:56

als je bedoeld dat jij ze moet activeren?
dus jij krijgt een mailtje als er iemand zich heeft geregristreerd en die kan niet eerder op het forum berichten posten voordat jij hem hebt geactiveerd? bedoel je dat? zo ja, dat kan in het admin gedeelte bij configuratie en dan kan je bij activering geen, gebruiker en beheer kiezen (dan doe je dus beheer). :twisted:

whipe out
Berichten: 6
Lid geworden op: 21 feb 2004, 20:11

Hartelijk dank

Bericht door whipe out » 21 feb 2004, 21:58

Tja, ik gebruik het board net dus heb er even over heen gekeken. Maar hartlijk dank voor je support.

Gesloten