update vraagje photo album en actachment

Installatie lukt niet? Plotseling een foutmelding. Of weet je niet hoe iets werkt. Problemen met phpBB2 kun je in dit archief opzoeken.
Forumregels

Sinds 1 januari 2009 wordt phpBB2 niet meer ondersteund.
Onderstaande informatie is verouderd en dient uitsluitend als archief.
phpBB2.0.x
Gesloten
maico
Berichten: 562
Lid geworden op: 04 jan 2004, 18:26

update vraagje photo album en actachment

Bericht door maico » 07 jan 2005, 11:03

Hoi,

Na de update van 2.08 naar 2.011 had ik enkele mods die niet meer werkte zoals het hoorde en nog wat meer foutjes, daarom heb ik op alles opnieuw gemodificeerd op een andere forum met dezelfde mods als dat ik nu gebruik met het verschil dat ik hier en daar ook de laatste nieuwe gebruik natuurlijk.

Nu mijn vraag:
Ik ga met de photo album van 2051 naar 2053
En met de actachment van 2.3.9 naar 2.3.11

Moet ik nu iets aan de bestaande Data Base veranderen updaten dat word me niet echt duidelijk. Of moet ik alleen de bestaande bestanden vervangen?

Wat ik wil doen is dus als ik helemaal klaar ben de bestaande bestanden verwijderen en de nieuwe ervoor inde plaats zetten natuurlijk laat ik de mappen waarin de foto en en bijlage`s bestaan.

Gebruikersavatar
Stef
Berichten: 9080
Lid geworden op: 04 jun 2003, 20:47

Bericht door Stef » 07 jan 2005, 11:56

Als het niet in het update bestandje bijstaat hoef je niks aan de database te updaten. :)

maico
Berichten: 562
Lid geworden op: 04 jan 2004, 18:26

Bericht door maico » 07 jan 2005, 13:20

Ja dat is het nu et die zitten er wel bij :lol:
Maar mijn engels is niet zo heel geweldig maar als ik goed begrijp is het voor de veel oudere versies.
Ik ben niet zoeen DB specialistje dus als er iets fout gaat zit ik waarschijnlijk te gapen :oops:

Dus ik had een beetje hoop dat ik aan de DB niets hoefde te doen omdat mijn huidige versies nog vrij "recent" zijn

Gesloten