Pagina 1 van 1

Logo bewerken

Geplaatst: 12 feb 2009, 20:53
door Masterbas
Opdracht: Wil iemand dit plaatje (zie bijlage) bewerken door in exact dezelfde stijl en kleur en lettertype etc. de tekst "Green Vision" te veranderen in "Insect Focus"? Het vlindertje moet wel blijven staan. Puur en alleen de tekst veranderen, en de stijl van de tekst veranderen.
Beloning/wederdienst: In overleg
Neem contact op via: -

Alvast bedankt!

P.S. Als diegene wil kan/mag hij ook nog de complete imageset naar het nederlands vertalen. Het gaat dan om c.a. 10 afbeeldingen. Of als iemand de vertaling al heeft liggen...?
P.P.S Bij bewerken moeten ook de photoshop files bewaard blijven, maar dit komt wel bij nadere uitleg als je deze opdracht aanneemt.
Op verzoek emailadres verwijderd
- Ger

Re: Logo bewerken

Geplaatst: 13 feb 2009, 11:52
door Johan
Het is zeker nodig om te weten welk lettertype is gebruikt. :)

Re: Logo bewerken

Geplaatst: 13 feb 2009, 17:22
door Masterbas
Sorry, maar dat weet ik niet. Dit logo zit in de stijl Green Vision, en is gewoon het orginele logo... meer weet ik echt niet, sorry... iets wat er op lijkt of in ieder geval ook erg mooi is is ook wel goed waarschijnlijk ;)

Re: Logo bewerken

Geplaatst: 14 feb 2009, 21:44
door Masterbas
Is gebeurd, bedankt Salomon!

Mag op slot ;)

Re: Logo bewerken

Geplaatst: 14 feb 2009, 21:53
door Raimon
Dan een slotje.