Pagina 1 van 1

Unexpected header, ending loop

Geplaatst: 17 nov 2014, 15:49
door mikedeg
  • Adres van je forum: http://ffo-clan/forum
    Event. modificaties op je forum:
    Wanneer ontstond het probleem?
    phpBB versie: 3.0.11


    Heb je onlangs iets veranderd aan je forum? nee
    Wat is het probleem?
Ik wil graag via automod Tapatalk installeren, maar als ik zip uploaden doe krijg ik de volgende melding:

Unexpected header, ending loop

Ik heb ook handmatig geprobeerd de mappen via FTP op me server te zetten in de map /Store/mods, maar hij laat hem niet zien... :oops:

Re: Unexpected header, ending loop

Geplaatst: 17 nov 2014, 16:26
door David
Ik pak het bestand altijd eerst uit en dan upload ik de modificatie handmatig naar store/mods, dan zou je hem moeten zien. Houd er rekening mee dat je de eerste map opent en de tweede upload, anders werkt het inderdaad niet.

Re: Unexpected header, ending loop

Geplaatst: 17 nov 2014, 18:00
door Theriddler
En de foutmelding komt omdat het zip bestand niet juist is (corrupt) kan soms opgelost worden door in een andere browser het bestand nog eens te downloaden. En anders zoals david al zegt, uitpakken en de hoofdmap van die mod naar /Store/mods uploaden.

Re: Unexpected header, ending loop

Geplaatst: 17 nov 2014, 20:31
door mikedeg
David schreef:Ik pak het bestand altijd eerst uit en dan upload ik de modificatie handmatig naar store/mods, dan zou je hem moeten zien. Houd er rekening mee dat je de eerste map opent en de tweede upload, anders werkt het inderdaad niet.

Ik heb het nu ook op deze manier gedaan...

Alleen heb ik eroverheen gelezen wat ik nu moet verwijderen etc...

Kan ik dat ergens achterhalen? Of gewoon even opnieuw installeren?


Edit: Het is al gelukt!!!!! :D