Pagina 1 van 1
php runnen
Geplaatst: 28 dec 2009, 08:16
door mauser
in een mod dat ik heb geïnstalleerd staat in de DIY dat ik een install.php moet copieëren naar de root en dan moet runnen. hoe run ik die? als ik erop klik dan opent ie wel maar dan zie ik gewoon de code staan. ik zie geen optie run of wat dan ook. waar en hoe moet dat?
alvast dank,
mauser
Re: php runnen
Geplaatst: 28 dec 2009, 09:32
door Kevin
Wat zou je denken van in je browser
www.jouwsite.nl/install.php
Re: php runnen
Geplaatst: 28 dec 2009, 10:39
door Paul
Verplaatst naar MOD forums, graag voortaan erop letten in welk forum je het post!
Re: php runnen
Geplaatst: 28 dec 2009, 22:40
door mauser
ja sorry, tweede keer dat je het moest zeggen maar had zoiets van, deze hoort in support

Re: php runnen
Geplaatst: 28 dec 2009, 23:29
door mauser
nou van runnen in mijn browser komt ook niks terecht. als ik klik op openen dan gaat ie of ik kladblok of in dreamweaver. als ik er voor kies om een ander programma te kiezen en dan naar IE ga dan krijg ik gewoon hetzelfde gezanik en dta is dus dat er niks runt maar dta ik gewoon de codes zie.
Re: php runnen
Geplaatst: 28 dec 2009, 23:31
door Jeroen
Je moet hem ook niet proberen te "openen", maar er gewoon naar toe te surfen, net zoals je hier naartoe bent gekomen. Als je het bestand geupload hebt naar je server, kan je er naartoe surfen via je browser.
Open dus internet, typ in de adresbalk het adres van je forum in en typ daarachter /install.php. Dan "run" je de installatie. Dat is wat ze er mee bedoelen. Hopelijk is het nu duidelijk

Re: php runnen
Geplaatst: 28 dec 2009, 23:49
door mauser
ahaaaa. he he, nu snap ik em. dank