Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD?
Forumregels
Verschaf iemand geen servertoegang tenzij het niet anders kan. Maak altijd eerst een volledige backup en verander de inloggevens na afloop. Eigen risico.
-
Onnyman
- Berichten: 46
- Lid geworden op: 12 jul 2009, 09:13
Bericht
door Onnyman » 07 dec 2009, 22:55
Hallo,
Ik heb een vraagje en het antwoord kon ik niet vinden in de zoek functie.
Ik verstuur via mijn forum "bulk e-mails" voor bezoekers die graag uptodate willen blijven over de site.
Natuurlijk is dat niet iedereen blij mee, en dat snap ik; Maar is er een functie dat bezoekers zich kunnen afmelden?
Of dat ze iets kunnen aanvinken in het registratie venster ?

-
Mendel
- Berichten: 311
- Lid geworden op: 15 okt 2009, 17:26
- Locatie: Schagen
-
Contacteer:
Bericht
door Mendel » 07 dec 2009, 23:06
Aangepaste profielvelen, bij gebruikers en groepen in de beheersconsole, type Boolean (ja/nee) voldoet daarvoor. Je kan deze bij registratie verplicht stellen.
Let wel dat deze dan standaard op Nee staat voor de nieuwsbrief, OPTA ziet graag dat de ontvanger een actieve handeling doet om de mailing te ontvangen om deze buiten spam te laten vallen.
Vergeet de opt-out ook niet

-
Kevin
- Berichten: 1684
- Lid geworden op: 06 nov 2007, 17:22
- Locatie: Brabants schoon
-
Contacteer:
Bericht
door Kevin » 08 dec 2009, 08:43
Ze kunnen toch ook in het gebruikersprofiel de optie "beheerders kunnen mij informatie mailen" op nee zetten. Dan krijgen ze die mail niet meer als het goed is.
ForumHulp.nl kan u helpen met: Technisch onderhoud, Extensies installaties/aanpassingen en Webdesign.
Teammember op
phpBBservice.nl 
, Winnaar in de phpBB awards
2009,
2010 en
2012 met
AquaforA
-
Onnyman
- Berichten: 46
- Lid geworden op: 12 jul 2009, 09:13
Bericht
door Onnyman » 08 dec 2009, 09:44
photodrome schreef:Aangepaste profielvelen, bij gebruikers en groepen in de beheersconsole, type Boolean (ja/nee) voldoet daarvoor. Je kan deze bij registratie verplicht stellen.
Let wel dat deze dan standaard op Nee staat voor de nieuwsbrief, OPTA ziet graag dat de ontvanger een actieve handeling doet om de mailing te ontvangen om deze buiten spam te laten vallen.
Vergeet de opt-out ook niet

Maar houd daar de bulk email rekening mee?
En wat is opt.out?
-
_Ron_
- Berichten: 459
- Lid geworden op: 16 jun 2003, 17:29
-
Contacteer:
Bericht
door _Ron_ » 13 dec 2009, 21:59
Een dergelijke optie zou mijns inziens standaard in phpBB moeten komen voor de bulk e-mail. Zeker met de huidige spam problematiek.
Veel gebruikers zitten nu eenmaal niet te wachten op -soms wat overaktieve- forumbeheerders die om de haverklap een bulkmail verzenden.
Gewoon een linkje onderaan elke bulk-mail: Afmelden voor de nieuwsbrief

hanff.nl
Gij zult niet stelen.... De overheid duldt geen concurrentie!
-
Jim
- Berichten: 3900
- Lid geworden op: 21 feb 2007, 14:53
- Locatie: Groningen
-
Contacteer:
Bericht
door Jim » 14 dec 2009, 08:19
_Ron_ schreef:Gewoon een linkje onderaan elke bulk-mail: Afmelden voor de nieuwsbrief

Zoals Kevin al zei zit deze optie in het gebruikerspaneel. Als beheerder zou ik gewoon onder enkel e-mail standaard zetten iets als: "Wil je deze e-mails niet meer ontvangen? Schakel dan de optie dat beheerders je informatie moeten sturen uit in je gebruikerspaneel."

-
Jeroen
- Berichten: 3639
- Lid geworden op: 10 mei 2008, 21:22
Bericht
door Jeroen » 14 dec 2009, 10:02
Je kan ook linken naar die specifieke module in het gebruikerspaneel

Jeroen
-
Onnyman
- Berichten: 46
- Lid geworden op: 12 jul 2009, 09:13
Bericht
door Onnyman » 23 mar 2010, 14:32
Bedankt voor de tips, echter inderdaad die optie moet gelijk bij het aanmelden komen.
Maar dat zit er nog niet in [ook niet in 3.07)

-
HooGLaNDeR
- Berichten: 1
- Lid geworden op: 23 mar 2010, 17:46
Bericht
door HooGLaNDeR » 29 mar 2010, 08:47
Is de bulk email zo aan te passen, dat alleen mensen die gekozen hebben voor de "nieuwsbrief" (dus value=1) een email ontvangen?
-
Jeroen
- Berichten: 3639
- Lid geworden op: 10 mei 2008, 21:22
Bericht
door Jeroen » 29 mar 2010, 08:50
In het gebruikerspaneel kunnen mensen aangeven of ze emails van het beheer willen ontvangen. Als dat op ja staat krijgen ze emails, als dat op nee staat niet.
Je kan ook een aparte gebruikersgroep maken, en de mensen die de nieuwsbrief willen ontvangen moeten zich aansluiten bij die groep. Je kan namelijk bij het maken van een massamail ook kiezen om hem alleen naar een bepaalde groep te sturen.
Jeroen
-
Onnyman
- Berichten: 46
- Lid geworden op: 12 jul 2009, 09:13
Bericht
door Onnyman » 09 jun 2010, 20:36
Sorry dat ik laat reageer, maar inderdaad het is een groepje geworden, dat was een leuke oplossing
thnx