Pagina 1 van 1

Limiet voor MOD's

Geplaatst: 06 mar 2009, 19:48
door David
Beste leden,

Ik vroeg me af is er eigenlijk een limit voor Modificatie's die je kunt instaleren? Of kan je iedere modificatie instaleren die je zou willen hebben? En zijn er MODS die absoluut niet tegelijkertijd op een forum mogen staan?

Weet iemand hier antwoord op?

Bedankt voor de moeite

Groet David

Re: Limiet voor MOD's

Geplaatst: 06 mar 2009, 20:07
door Derky
Er is geen limiet want het zijn gewoon aanpassingen en uitbreidingen van bestaande code.
Het is mogelijk dat MODs dezelfde code aanpassen of allebei een functie aanmaken die hetzelfde heet, daarom is het verstandig eerst alles goed te testen voordat je het live zet. ;)
Er is volgens mij geen lijst met MODs die je niet tegelijk kan gebruiken.

Re: Limiet voor MOD's

Geplaatst: 06 mar 2009, 20:29
door David
Oke, bedankt;) Ik vroeg het me even af omdat nu een test forum heb geinstaleerd waar ik modificatie's wil leren instaleren. Nu kan ik als mis gaat me forum weer verwijderen en opnieuw instaleren mocht het nodig zijn, maar ja wil geen problemen als ik het door voer naar me echte forum. Maar bedankt voor je informatie!!

Re: Limiet voor MOD's

Geplaatst: 06 mar 2009, 20:59
door Pascal
Maak altijd een backup van je ftp, en database zo kan er niets fouts gaat ;)

Natuurlijk wordt het forum wel langzamer, omdat er natuurlijk meer code en queries gelezen moet worden.
Maar dit zul je niet zo snel merken, alleen als je echt veel zware mods gaat instaleren.

Re: Limiet voor MOD's

Geplaatst: 06 mar 2009, 21:08
door David
Oke, dat hoor ik vaker dat je een back up moet maken. Maar maak je dan een backup van heel de "Forum" map?

Re: Limiet voor MOD's

Geplaatst: 06 mar 2009, 21:30
door Pascal
via phpmyadmin,
(als je niet weet waar dat is, vraag jouw host), je selecteerd te tabbellen van jouw forum en kiest exporteer)

In je ftp kopier je al je forum bestanden, (cache alleen index.html en .htacces) ;)