Buttons in post naar beneden

Hulp nodig bij een modificaties of op zoek naar een MOD?
Forumregels

LEES: Richtlijnen voor Support. Vul de support template in!
phpBB3.0.x
Verschaf iemand geen servertoegang tenzij het niet anders kan. Maak altijd eerst een volledige backup en verander de inloggevens na afloop. Eigen risico.
Plaats reactie
Jonero
Berichten: 6
Lid geworden op: 28 jul 2008, 18:54

Buttons in post naar beneden

Bericht door Jonero » 15 aug 2008, 12:32

  • Modificatie & Versie: PhpBB3.0.2, Prosilver
    Directe link naar de modificatie:op deze Startrek Guide pagina de MOD "move your buttons to the lower right corner of the viewtopic page." in de post "Switching Postbody and Postprofile"
    Adres van je forum: http://www.blindnero.com/jozefdekkersfo ... /index.php
    phpBB versie: PhpBB3.0.2
    Heb je onlangs een andere modificatie of stijl geïnstalleerd? alleen de handmatige mods: profiel van links naar rechts en join date mod.

    Wat is het probleem?
Hallo Wijze phpBB Mannen en -Vrouwen! :D

Ik wil op mijn Nederlandstalige Atelier Jozef Dekkers forum, in de posts, de buttons "WIJZIG""X""!""?"en "CITEER" naar beneden hebben. Net zoals dat op mijn engelstalige BlindNero forums wél werkt met dezelfde modificatie.
Het zal waarschijnlijk door de vertaling komen dat de mod niet werkt? Waarschijnlijk moet ik nog een extra verwijzing bewerken? Maar waar??? Welke??? Weet iemand? :(

Gebruikersavatar
Kevin
Berichten: 1684
Lid geworden op: 06 nov 2007, 17:22
Locatie: Brabants schoon
Contacteer:

Re: Buttons in post naar beneden

Bericht door Kevin » 16 aug 2008, 16:07

Kopieer de map "en" en noem hem "nl" en plaatst deze terug in de language map. Dan zou de mod ook moeten werken, maar nog in het engels. Als dat gelukt is kan je alle bestanden in de map "nl" gaan vertalen van engels naar nederlands.
Afbeelding
ForumHulp.nl kan u helpen met: Technisch onderhoud, Extensies installaties/aanpassingen en Webdesign.

Teammember op Afbeelding phpBBservice.nl Afbeelding , Winnaar in de phpBB awards 2009, 2010 en 2012 met AquaforA

Jonero
Berichten: 6
Lid geworden op: 28 jul 2008, 18:54

Re: Buttons in post naar beneden

Bericht door Jonero » 16 aug 2008, 19:50

Het zou DE briljante truc moeten zijn, maar helaas, geen effect... ze blijven bovenin staan. :( er moet nog iets anders zijn dat de mod blokkeert.

Gebruikersavatar
Pascal
Berichten: 2315
Lid geworden op: 20 feb 2007, 18:55
Locatie: Nijmegen
Contacteer:

Re: Buttons in post naar beneden

Bericht door Pascal » 16 aug 2008, 19:52

Buffers geleegd? template buffers geleefd?
Keep bleeding, keep, keep bleeding love
I keep bleeding, I keep, keep bleeding love
Keep bleeding, keep, keep bleeding love
You cut me open

Jonero
Berichten: 6
Lid geworden op: 28 jul 2008, 18:54

Re: Buttons in post naar beneden

Bericht door Jonero » 16 aug 2008, 22:47

DANK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dat was wat nog ontbrak! :mrgreen: Oh oh oh. Uitermate gelukkig, templates cache legen werkte meteen. 8-)

Heel veel dank kevin1979 en PascalS! :D

Plaats reactie