Pagina 1 van 1

Leeftijds controle?

Geplaatst: 29 feb 2008, 17:33
door bjbruins
  • Modificatie & Versie: Auto Mod Group phpBB 3.0.0.
    Directe link naar de modificatie: N.V.T.
    Adres van je forum: http://www.latexforum.nl
    phpBB versie: phpBB 3.0.0
    Heb je onlangs een andere modificatie of stijl geïnstalleerd? Ja, Auto MOD Group.

    Wat is het probleem?

    Hallo,
    Ik heb geen problemen met de laatst geïnstalleerde MOD, waarvoor mijn oprecht hartelijke dank voor de hulp van het installeren, maar ik heb een vraag.
    Aangezien dat ons forum hoofdzakelijk bestaat uit 18+ onderwerpen, wil ik inbouwen waarmee de leeftijd gecontroleerd moet worden. Ik weet dat het niet 100% waterdicht te krijgen is. Maar met een leeftijdscontrole voldoen we wel aan de wettelijke eisen waaraan 18+ sites moeten voldoen.
    In phpBB 3.0.0 is er optioneel om een geboorte maand/jaar in te voeren, maar is er een MOD beschikbaar waarin dat geregeld kan worden?

    Met vriendelijke groeten,

    Bert Jan.

Re: Leeftijds controle?

Geplaatst: 29 feb 2008, 17:52
door Gamemaniak
Ik denk dat je hier wel iets aan hebt http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 03&start=0 maar dan moet je wel je COPPA aanpassen naar 18+ ;)

Re: Leeftijds controle?

Geplaatst: 03 mar 2008, 21:29
door bjbruins
Hallo,
Nog even terug naar de leeftijds controle MOD, ik heb in mijn forum phpBB 3.0.0 wat gevonden.
In het ACP,=> Gebruikers en Groepen => Aangepaste profiel velden, kun je zelf ook een profiel veld maken.
werkt dit ongeveer het zelfde als de modificatie die hierboven is aangegegeven?
Naar aanleiding van wat hier ingegeven wordt kun je dus ook controleren of iemand 18 jaar of ouder is.

Door nog een profiel veld te maken "onderteking" dat men 18 is of ouder en dan een vinkje moet plaatsen voordat je registratie verder kan, ben je er dan ook?

Of mis ik hier nu iets?

Groet,

Bert Jan.

Re: Leeftijds controle?

Geplaatst: 09 mar 2008, 07:32
door Maverick
bjbruins schreef:Hallo,
Nog even terug naar de leeftijds controle MOD, ik heb in mijn forum phpBB 3.0.0 wat gevonden.
In het ACP,=> Gebruikers en Groepen => Aangepaste profiel velden,
Ik zoek ook iets dergelijks en kwam deze post tegen. Maar ik mis denk ik ook iets of ik kijk er langs... Waar staat er in de ACP ------Gebruikers en Groepen???

grtz Maverick

Re: Leeftijds controle?

Geplaatst: 09 mar 2008, 08:07
door Maverick
Inderdaad ik keek er langs. srry

grtz Maverick