Pagina 1 van 1

Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 15:52
door joad
Ben al heel wat topics afgegaan hier, maar vind precies gene enkele gratis host die toelaat om bijlagen toe te voegen bij uw reacties die groter zijn dan 2mb.
Bestaat er nu echt geen gratis hosts die minstens 10 mb bijlage toelaten in een phpbb3 reactie? Of is er zo geen super goedkope host

ps: me niet doorsturen naar dat andere toppic aub, wordt er echt niet wijzer uit

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 15:55
door BetaDevil
Ze doen het ook gratis, en als mensen dat vol kunnen zetten met allemaal bestanden van 50MB of meer is dat natuurlijk niet goed voor ze. Het beste is dan gewoon een eigen domein kopen.

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 15:56
door Coen
joad schreef:Ben al heel wat topics afgegaan hier, maar vind precies gene enkele gratis host die toelaat om bijlagen toe te voegen bij uw reacties die groter zijn dan 2mb.
Bestaat er nu echt geen gratis hosts die minstens 10 mb bijlage toelaten in een phpbb3 reactie? Of is er zo geen super goedkope host
Gratis is niet hetzelfde als goed. Je kunt niet verwachten dat een host, voor niets een compleet forum gaat hosten met ook nog legio van mogelijkheden, waar je normaal voor moet betalen. Voor een dubbeltje op de eerste rij zitten is er niet meer bij tegenwoordig.
ps: me niet doorsturen naar dat andere toppic aub, wordt er echt niet wijzer uit
Daar is alle informatie wél te vinden die je moet hebben.

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 16:07
door joad
Maar bij betaalde hosts kan je grotere bijlagen gebruiken. Hoe wordt dat verwoord in dat internettaaltje van jullie, de maximale grootte van een bijlage bij het forum? :) Want bij freeweb7 zeggen ze dat je 10mb kunt uploaden, maar dat is alleen voor rechtstreeks via de server up te loaden, want via het forum is het max 2mb.

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 16:53
door Coen
joad schreef:Maar bij betaalde hosts kan je grotere bijlagen gebruiken.
Je geeft zelf het antwoord al op jouw vragen.

Ja, dit kan bij betaalde hosts. Nee, dit kan niet bij gratis hosts.

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 17:13
door joad
Biedt one.com de mogelijkheid om zeer grote bijlage toe te voegen, want ik vind dit nergens op de site. Lees wel iets over ongelimiteerd dataverkeer, maar niets van bijlagen

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 17:58
door Gamemaniak
Ze hebben ook een support: http://www2.one.com/support.php?lang=nl
Binnen 24 uur krijg je altijd antwoord, ik in ieder geval wel :D

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 18:25
door joad
Ziet mij de beste host eruit. Deze gaat het worden, thx voor de uitleg

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 18:37
door joad
Nog e laatste vraag ivm webruimte: als ge phpbb3 installeert, hoeveel mb neemt dat in van uw webruimte (zonder bijlagen en posts)? Ik hoop niet te veel want ga proberen met 1000mb webruimte rond te komen.

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 18:42
door Gamemaniak
phpBB3 neemt standaard zonder berichten en dergelijke, net iets minder dan 10 mb in ;) En dan gaat het alleen om de bestanden :)

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 22:38
door joad
Ga toch voor Antagonist gaan. Lijkt mij prijs-kwaliteit veruit de beste. Hopelijk heb ik hier geen beperkte mogelijkheden mee

Re: Bijlagen host

Geplaatst: 24 jan 2008, 23:03
door ElbertF
Discussies over hosting staan we alleen hier toe:
viewtopic.php?f=39&t=36047

Slotje.