Pagina 1 van 1

referral

Geplaatst: 19 mar 2004, 22:31
door sukkelaap
ik word heir zo gek van ik wil gewoon ene referral maar iedereen vertikt het te maken voor het 2.0.6 forum of wete totaal niet wat je er mee moet. ik begin er echt beetje de pest in te krijgen ik wil dat ik ook gewoon een referral code kan maargoed ik krijg hem nie kan echt niemand me helpen wnat ik sla straks echt door.

Geplaatst: 19 mar 2004, 22:47
door mosymuis
Ik begin dit echt een beetje beu te worden, is het voor jou nou echt zo moeilijk om in fatsoenlijk normaal Nederlands te typen?? Als ik zoiets lees doe ik niet eens moeite meer om je te helpen, het is gewoon een gebrek aan respect als je op zo'n manier verwacht hulp te krijgen.

Geplaatst: 19 mar 2004, 22:50
door sukkelaap
als ik boos ben en iets nu is snel af hebben en ik me nou echt ergens om kwaat kan maken ga ik enorm snel typen dus ook alles fout typen maar dat kan me geen reed schelen ik begin van mijn probleem waar iedereen stom op reageerd beu te worden

Geplaatst: 19 mar 2004, 22:55
door mosymuis
sukkelaap schreef:als ik boos ben en iets nu is snel af hebben en ik me nou echt ergens om kwaat kan maken ga ik enorm snel typen dus ook alles fout typen maar dat kan me geen reed schelen ik begin van mijn probleem waar iedereen stom op reageerd beu te worden
Volgens mij begrijp je het niet helemaal. Ten eerste denk ik niet dat je recht hebt om te klagen over de support hier, omdat je al tientallen topics hebt geopend die, voor zover ik weet, stuk voor stuk netjes werden afgehandeld.

Daarnaast vind ik het nogal vreemd dat je je frustratie over een schijnbaar verouderde modificatie op ons af reageert, daarvoor moet je bij de maker zijn en zelfs dan mag je niet zomaar verwachten dat je geholpen wordt. En al zeker niet op de manier waarop jij het vraagt, maar dat zei ik hierboven ook al.

phpBB, dit forum, de mods, het is allemaal vrijwilligerswerk en je kunt niet zomaar verwachten dat alles precies zo verloopt als jij zou willen. Misschien moet je je er maar gewoon bij neerleggen dat die refferal mod niet zal werken, of anders iemand betalen om hem te fixen. Pas dan mag je klagen dat het niet lukt...

Geplaatst: 19 mar 2004, 23:20
door sukkelaap
nee mara je snapt wle ik ben al twee maanden bezig het overal te reglen en die maker die antwoord nooit terug enzo.
het spijt me maar ik ben het nu wle zon beteje zat. wat ik trouwens raar aan die veroudere code vind is dat er dit staat

Code: Selecteer alles

# 
#-----[ OPEN ]------------------------------------------ 
#
profile_view_body.tpl
# 
#-----[ FIND ]------------------------------------------ 
#
		<tr> 
		  <td valign="top" align="right"><span class="gen">{L_INTERESTS}:</span></td>
		  <td> <b><span class="gen">{INTERESTS}</span></b></td>
		</tr>
je hoeft een referral toch niet zelf in te typen maar hoor je toch te krijgen?

Geplaatst: 19 mar 2004, 23:22
door mosymuis
sukkelaap schreef:nee mara je snapt wle ik ben al twee maanden bezig het overal te reglen en die maker die antwoord nooit terug enzo.
Nogmaals, dat is niet onze schuld, en als ik een mailtje zou krijgen met dergelijk taalgebruik zou ik ook niet reageren. :roll:

Geplaatst: 19 mar 2004, 23:32
door sukkelaap
Okey het spijt me zeer.
Sorry dubbel sorry.

Maar nog effuh terugkomen op mijn vorige bericht want jij bent dus ook van humorforum en daar hebben ze teneerste een apparte pagina waar de gewerfde leden opstaan. + je kan je eigen naam niet opgeven bij mij kan je in je profiel iets opgeven en dat komt nu letterlijk bij vieuw_profile dara achter te staan. geen link of wat dan ook. ook niet zo'n pagina met gewerfde leden hoe doet humorforum dat dan welke mod gebruiken ze en nu niet met een smoeje aankomen dat je ze zelf maakt want dat is niet zo.

Geplaatst: 19 mar 2004, 23:34
door mosymuis
Simpele vraag: waarom vraag je het Missoizo zelf niet? :?

Geplaatst: 19 mar 2004, 23:46
door sukkelaap
heb ik al een kere gedaan maar kan jij het please doen?

Geplaatst: 20 mar 2004, 11:46
door superman5000
dat stuk wat jij zoekt gaat over profiel dus zoek gewoon een bestand waar het op liijkt en ga gewoon wat proberen.
na dat je natuurlijk een backup hebt gamaakt.

Geplaatst: 20 mar 2004, 15:38
door V!ncent
@ sukkelaap

waarom durf je het zelf niet :? en als je het hebt gedaan en ze je geen antwoord zouden willen geven dan is dat toch gewoon jammer je leven hangt er niet van af!

Geplaatst: 20 mar 2004, 17:29
door sukkelaap
nou voor mij wle want zonder referral mis je duizxende nieuwe gasten want ik heb hele plannen met ene referral code eerst zij iemand dat je hem zelf kon maken nou als iemand hem dus maka zla ik die groot belonen ik pleur dan wel allemaal reclame van die persoon op mijn site

Geplaatst: 20 mar 2004, 17:59
door V!ncent
ik heb hem je al via msn gegeven ;) wens je er veel suc6 mee :) hij doet het nu ook op mijn site http://www.minination.nl sukkelaap.