Pagina 1 van 1

Datum van laatste post in bepaald forum.

Geplaatst: 19 jun 2003, 00:35
door smokey
Uitleg : Ik heb een board waar mensen die magic the gathering kaarten sparen samen kunnen kletsen over van alles en nog wat op het gebied van Magic. Nu is er een bepaald forum gedeelte op mijn board waar mensen een 'battle' kunnen aanvragen. Nu zou het mooi zijn als er een hack zou zijn die zou weergeven wat de laatste datum is dat iemand een topic heeft getart in dat forum.

Dus ik dacht aan dit te plaatsen in function_post.php :

Code: Selecteer alles

if ( $forum_id == 18) { $sql = "UPDATE " . USERS_TABLE . "SET user_lastbattle = " . $userdata['user_lastvisit'] . "WHERE user_id = " . $userdata['user_id'];	if ( !$db->sql_query($sql) ){message_die(GENERAL_ERROR, 'Could not update last battle date ', '', __LINE__, __FILE__, $sql);}
Als iemand dus een nieuwe topic start dan checked de hack of het forum_id gelijk is aan 18 (battle forum) en dan update hij het user_lastbattle veld (dat ik eerder zelf aangemaakt hebt met phpmyadmin)

Maar ik krijg het niet aan de praat.

Dus Mod = Als iemand een nieuwe topic start in een bepaald forum moet de huidige datum bijgeschreven worden in het userprofile van de user.

Kan iemand mij misschien helpen , alvast bedankt,

Smokey :mrgreen:

Geplaatst: 20 jun 2003, 22:23
door smokey
:roll: ... uhh is er niemand die mij op weg kan helpen ?? :?:

Geplaatst: 30 jul 2003, 00:32
door 2.0_JantjeP
Ik kan je ook niet helpen aan wat je wil maken, maar dit is misschien ook een optie:

Als je NL-Portal installeert kun je opgeven van welk forum (18 dus) het laatst gestartte topic(s) wilt zien.

Jan.

kijk hiervoor ff op:
http://www.officeforum.nl/forum/portal.php

Geplaatst: 30 jul 2003, 08:54
door WebSiteNet
in de plaaatste van $userdata['user_last_visit'] moet bej gmtime() gebruiken. en heb je het wel op goede plaats staan?