Pagina 1 van 1
Redirect mod?
Geplaatst: 02 jul 2007, 22:36
door zjakke
- Adres van je forum: http://www.photoshop.eu.tf
phpBB versie: 2.0.22
Heb je onlangs een andere modificatie of stijl geïnstalleerd? nee
Wat is het probleem? Ik zou graag een mod op mijn forum zetten zodat users kunnen aangeven wie hun geredirect heeft, bestaat deze al? want ik vind hem in elk geval nergens terug :s
Hoop dat ik hier an juist adres ben.. anders srr!
Re: Redirect mod?
Geplaatst: 03 jul 2007, 10:05
door Salomon
Wat bedoel je met "Wie hun geredirect heeft"?
Re: Redirect mod?
Geplaatst: 03 jul 2007, 19:03
door zjakke
Dat je iemand van het forum kan ingeven die jou de link naar forum gaf, ik wil mensen punten geven als ze anderen naar ons forum leiden snap je? Als ze dan de naam ingeven van wie ze het weten of link kregen krijgt die punten.
Re: Redirect mod?
Geplaatst: 03 jul 2007, 19:49
door ElbertF
Via Google kun je zien wie je linkt, zo te zien nog geen relevante sites op het moment maar wellicht dat je er iets aan hebt.
http://www.google.nl/search?q=link%3Aphotoshop.eu.tf
Re: Redirect mod?
Geplaatst: 10 jul 2007, 22:22
door Ramon Fincken
zjakke schreef:Dat je iemand van het forum kan ingeven die jou de link naar forum gaf, ik wil mensen punten geven als ze anderen naar ons forum leiden snap je? Als ze dan de naam ingeven van wie ze het weten of link kregen krijgt die punten.
zoek je een refer mod?
Daarmee kunnen leden andere mensen uitnodigen en krijgen ze die leden als 'refer' in hun profiel bijgeschreven..
http://david.smigit.com/mdd/?keyword=re ... opment=yes