Pagina 1 van 1

wat moet ik hiermee?

Geplaatst: 29 jan 2007, 20:42
door Creabijtjezzz
Wat is het probleem? ik weet niet wat ik met deze sql actie moet doen -----[ SQL ]----------------------------------
#
INSERT INTO `phpbb_config` ( `config_name` , `config_value` ) VALUES ('sig_line', '____________');


Wanneer ontstond het probleem? vandaag
Adres van je forum: http://www.creabijtjezzz.nl/forum
Geïnstalleerde mods: ehhmmm adminuserlist, en nog een paar kleintjes
Huidige template: subSilver zelf aangepast ;)
phpBB versie: weet ik niet :oops:
Host: hostway
Heb je onlangs een mod of stijl geïnstalleerd? ja het website veld weglaten om bots in de maling te nemen, en je avatar en username in who is online.
Heb je gezocht naar een antwoord? Ja, al op meerdere manieren in de zoekmachine, via google, en via wikinogwat maar kan niet precies vinden hoe of wat ik hier mee aan moet..


ik wil dus een mod instaleren en daar moet ik deze actie invoeren in de musql
-----[ SQL ]----------------------------------
#
INSERT INTO `phpbb_config` ( `config_name` , `config_value` ) VALUES ('sig_line', '____________');


kan iemand mij uitleggen hoe ik dat stap voor stap doe?
alvast heel erg bedankt!!
groetjes Wendy

Geplaatst: 29 jan 2007, 20:58
door Stef
SQL is een taal voor de database, deze 'query' moet je dus in je database uitvoeren. Hiervoor gebruik je meestal phpmyadmin. Als je daar bent kun je deze via het venstertje 'SQL' zeer gemakkelijk uitvoeren.

Iets meer informatie..

Geplaatst: 29 jan 2007, 21:00
door Creabijtjezzz
wat moet ik dan precies waar invoeren?

Geplaatst: 30 jan 2007, 10:04
door Aeolus
Creabijtjezzz schreef:wat moet ik dan precies waar invoeren?
heb je de wikilink bekeken? daar staat het namelijk exact beschreven.

Ik neem aan dat je de beschikking over phpmyadmin hebt?

Geplaatst: 30 jan 2007, 11:16
door Creabijtjezzz
ja die heb ik, en die wikilink heb ik ook bekeken, maar het dringt niet helemaal tot me door in die vorm van lezen, ik had gehoopt dat iemand mij kon vertellen of ik dan bijv banlist.** moet openen dan op sql en dan dat plakken en ergens op drukken..
want dan zou ik het wel begrijpen..
eigenlijk gewoon uitleggen aan iemand die het niet snapt ;)

Geplaatst: 01 feb 2007, 21:35
door special18
Je moet de database selectere in de phpmyadmin, daarna click je op de database naam dan krijg je een menu te zien. Dan zie je een knopje met SQL daar zie je een veldje waar je dingen kunt invoeren, daar plaats je die code die je net had en dan druk je op start.

Dan zal hij wat zeggen bijv geneer php code etc, als het succesvol is dan ben je klaar sluit je het en maak je de mod af met wijzingen voila.

Geplaatst: 02 feb 2007, 08:48
door Derky
Creabijtjezzz schreef:ja die heb ik, en die wikilink heb ik ook bekeken, maar het dringt niet helemaal tot me door in die vorm van lezen, ik had gehoopt dat iemand mij kon vertellen of ik dan bijv banlist.** moet openen dan op sql en dan dat plakken en ergens op drukken..
want dan zou ik het wel begrijpen..
eigenlijk gewoon uitleggen aan iemand die het niet snapt ;)
Dat kan ook;
Je kan de sql code hierin plakken: ...hulpmiddelen.php?tool=dbupdate
Dan krijg je een bestand dat je moet opslaan in dezelfde map als waar je forum staat en daarna via de browser dat bestand uitvoeren. :)